www.KazimierzDolny.pl stroną roku 2007!

Skomentuj (12)
Kazimierski Portal Internetowy zwyciężył w głosowaniu internautów w kategorii "Wiadomości i Informacje"!

Wczoraj, 5 grudnia nastąpiło ogłoszenie wyników konkursu Webstarfestival 2007. Gala Finałowa odbyła się w Fabryce Trzciny w Warszawie.

Portal www.KazimierzDolny.pl otrzymał 46% głosów i zajął pierwsze miejsce, wyprzedził w głosowaniu m.in. serwis Wiadomosci.Gazeta.pl (37%) oraz www.muratorplus.pl (7%)

To wszystko dzięki Wam – drodzy miłośnicy Kazimierza Dolnego, za co serdecznie dziękujemy!

Akademia Internetu pierwsze miejsce przyznała portalowi Wiadomosci.Gazeta.pl, ale również doceniła nasz serwis i przyznała wyróżnienie dla www.kazimierzdolny.pl

W kategorii „Podróże i Turystyka”, w głosowaniu Internautów zwyciężył serwis www.Odyssei.pl (45%), natomiast nasz portal www.nocowanie.pl zajął drugie miejsce (34%), przed www.eholiday.pl (13%).

Jeszcze raz wszystkim serdecznie dziękujemy i wracamy do pracy nad dalszym rozwojem serwisów!

Kamil Ruciński

Wszystkie wyniki można znaleźć na stronie: www.webstarfestival.pl

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę