Webstary 2008 rozdane

Skomentuj (8)

zobacz więcej (11)

W tym roku Kazimierski Portal Internetowy startujący w kategorii "Wiadomości i Informacje" zajął drugie miejsce w konkursie internautów. Nocowanie.pl zwyciężyło w kategorii „ Podróże i Turystyka”! A oba nasze portale zostały wyróżnione przez Akademię Internetu!

Publiczne ogłoszenie wyników IV już edycji konkursu Webstarfestival miało miejsce 9 grudnia. Gala Finałowa odbyła się w klubie M25 w Warszawie.


Portal www.KazimierzDolny.pl startujący w kategorii „Wiadomości i Media” w głosowaniu internautów otrzymał 46% głosów i zajął tym samym drugie miejsce, ustępując miejsca jedynie Super Expressowi zaledwie o 5% głosów. Natomiast w kategorii „Podróże i Turystyka” w głosowaniu internautów zwyciężył drugi nasz portal – www.nocowanie.pl (51%), wyprzedzając m.in. www.podroze.pl (34 %) czy www.wakacje.pl (2%).


Akademia Internetu w tym roku doceniła oba nasze serwisy i przyznała wyróżnienie, zarówno dla portalu KazimierzDolny, jak i dla Nocowania.


Człowiekiem Roku Polskiego Internetu 2008 wybrano Dominika Kaznowskiego. Stroną Roku została http://interaktywnie.com. Webstar Creative wręczono portalowi www.zajacmroku.pl.

 

Wszystkie wyniki można znaleźć tutaj.

Skomentuj


Dodane komentarze (8)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2021! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Zaskocz ją na Walentynki 2021. Wyjedź razem z nim w nieznane. Zobacz oferty walentynkowe na romantyczny weekend dla dwojga.
Pokaż stopkę