Webstary 2008 rozdane

Skomentuj (8)

zobacz więcej (11)

W tym roku Kazimierski Portal Internetowy startujący w kategorii "Wiadomości i Informacje" zajął drugie miejsce w konkursie internautów. Nocowanie.pl zwyciężyło w kategorii „ Podróże i Turystyka”! A oba nasze portale zostały wyróżnione przez Akademię Internetu!

Publiczne ogłoszenie wyników IV już edycji konkursu Webstarfestival miało miejsce 9 grudnia. Gala Finałowa odbyła się w klubie M25 w Warszawie.


Portal www.KazimierzDolny.pl startujący w kategorii „Wiadomości i Media” w głosowaniu internautów otrzymał 46% głosów i zajął tym samym drugie miejsce, ustępując miejsca jedynie Super Expressowi zaledwie o 5% głosów. Natomiast w kategorii „Podróże i Turystyka” w głosowaniu internautów zwyciężył drugi nasz portal – www.nocowanie.pl (51%), wyprzedzając m.in. www.podroze.pl (34 %) czy www.wakacje.pl (2%).


Akademia Internetu w tym roku doceniła oba nasze serwisy i przyznała wyróżnienie, zarówno dla portalu KazimierzDolny, jak i dla Nocowania.


Człowiekiem Roku Polskiego Internetu 2008 wybrano Dominika Kaznowskiego. Stroną Roku została http://interaktywnie.com. Webstar Creative wręczono portalowi www.zajacmroku.pl.

 

Wszystkie wyniki można znaleźć tutaj.

Skomentuj


Dodane komentarze (8)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę