Odmieniony www.KazimierzDolny.pl

Skomentuj (28)

Prace nad rozbudową serwisu dobiegają końca. Zobacz, co zmieniło się poza projektem graficznym.

  • Uporządkowaliśmy układ strony głównej, teraz wiadomości są podzielone w kategorie. Jednym kliknięciem można zawęzić artykuły tylko do interesującej daną osobę tematyki (np. tyko wiadomości z miasta, tylko wiadomości związane z turystyką)
  • Zrezygnowaliśmy z "ozdobników" w projekcie graficznym. Głównym punktem serwisu jej teraz jego treść.
  • Zastosowaliśmy główne menu poziome z rozwijanymi kategoriami. Dzięki temu wszystkie działy serwisu dostępne są w jednym miejscu. Wystarczy najechać na nie wskaźnikiem myszy aby zobaczyć np kategorie działu noclegowego.
  • Wprowadziliśmy możliwość zarejestrowania się w portalu jako Internauta. Dzięki temu w komentarzach nie będą już "podkradane" nazwy użytkowników.
  • Komentować można teraz nie tylko newsy ale również "niekomercyjne" obiekty opisane w portalu. A co ciekawe oprócz tekstów w komentarzu można dodać dowolne zdjęcie lub nawet wstawić film z serwisu www.youtube.pl Teraz nic nie stoi na przeszkodzie aby dodać np swoje zdjęcia pod kazimierskimi zabytkami, czy też trasami spacerowymi.

Jednak co najważniejsze zmieniliśmy zupełnie mechanizm portalu. Dzięki temu możemy dużo łatwiej go powiększać o nowe funkcje. Dlatego to nie koniec zmian i już wkrótce pojawi się dział z filmami wideo, więcej możliwości umieszczania swoich materiałów, opisów, zdjęć, filmów...

Prze najbliższe kilkanaście godzin mogą jeszcze wystąpić problemu z widocznością bannerów reklamowych i niektórych ofert niekomercyjnych.

Skomentuj

Przeciągnij i upuść zdjęcia, lub kliknij

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

Podpisz się, aby dodać komentarz

lub zarejestruj się


Dodane komentarze (28)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Karnawałowy zawrót głowy! Poznaj oferty noclegowe, w których miło spędzisz czas w Karnawale 2019. Sprawdź noclegi i baw się dobrze!
Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2019! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Pokaż stopkę