Wrześniowy weekend dla seniorów

Skomentuj (1)

Wystawa Ewy Braun oraz spacer po Kazimierzu Dolnym – tak wygląda propozycja weekendu dla seniorów organizowanego przez Muzeum Nadwiślańskie. Start o godzinie 11.00.

Nadchodzący weekend zapowiada się dość ciekawie. Szczególnie dla seniorów, czyli osób powyżej 60. roku życia. Dlaczego? Otóż za sprawą Muzeum Nadwiślańskiego, które przygotowało wrześniowy „Weekend dla Seniorów”. Co takiego zaplanowano?

- W ramach "Weekendu dla Seniorów" Muzeum Nadwiślańskie zaprasza osoby 60+ do bezpłatnego zwiedzania wystawy Ewy Braun – zapowiadają organizatorzy. – O dorobku słynnej dekoratorki wnętrz filmowych, scenografki i laureatki Oscara opowie Seweryn Kuter, kurator wystawy. Bezpośrednio po oprowadzeniu po wystawie zapraszamy na pieszy spacer po Kazimierzu Dolnym. Szlakiem książki i filmu "Dwa księżyce" poprowadzi Monika Januszek – Surdacka, kierownik oddziału literackiego Dom Kuncewiczów.

"Weekend dla Seniorów" odbędzie się w dniach 29 i 30 września (sobota i niedziela). Wszystkich zainteresowanych organizatorzy zapraszają do Gmachu Głównego przy kazimierskim Rynku 19 na godz. 11.00. Przewidywany czas zwiedzania i spaceru to około 2 godziny. Wstęp oczywiście jest wolny.

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

  • Anna, seniorka
    Bóg zapłać za szczodrość i zainteresowanie nami. To co szykowałam na bilet do Muzeum wysłałam do Radia Maryja.

Mapa

Muzea

Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę