Święto Jesieni po raz 20.

Skomentuj (1)

Kiermasz produktów tradycyjnych i regionalnych, występy kapel, konkursy, pokazy kulinarne i kącik zabaw dla dzieci... już w najbliższą niedzielę. Przed nami jubileuszowe, 20. Święto Jesieni.

Jesień zbliża się wielkimi krokami. Czuć ją w powietrzu, widać po zmieniających się barwach liści. A skoro idzie jesień, w Kazimierzu Dolnym trwają przygotowania do jej przyjęcia. W jaki sposób Miasteczko wita zmieniającą się porę roku? Organizując Święto Jesieni, oczywiście. Tym razem jubileuszowe, bo dwudzieste.

- 20. Święto Jesieni odbędzie się w najbliższą niedzielę – zapowiadają organizatorzy. – Będzie to okazja do promocji producentów i twórców z terenów wiejskich oraz do podzielenia się zasobami swych spiżarni, piwnic i spichlerzy.

Tradycyjnie już, miejscem imprezy będzie najbliższe otoczenie Oddziału Przyrodniczego Muzeum Nadwiślańskiego w Kazimierzu Dolnym przy ul. Puławskiej 54. Będzie kiermasz produktów tradycyjnych i regionalnych, występy kapel, konkursy, pokazy kulinarne i ludowego rękodzieła artystycznego oraz kącik zabaw dla dzieci.

Tegoroczne Święto Jesieni rozpocznie się mszą świętą, która odbędzie się o godzinie 9.00 w kościele farnym. Natomiast już od godziny 10.00 do 17.00 będzie można spacerować pomiędzy straganami.
Organizatorami wydarzenia są: Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym oraz Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli.

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

Mapa

Muzea

Muzeum Przyrodnicze


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2022. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2021. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Pokaż stopkę