Święto Jesieni po raz 20.

Skomentuj (1)

Kiermasz produktów tradycyjnych i regionalnych, występy kapel, konkursy, pokazy kulinarne i kącik zabaw dla dzieci... już w najbliższą niedzielę. Przed nami jubileuszowe, 20. Święto Jesieni.

Jesień zbliża się wielkimi krokami. Czuć ją w powietrzu, widać po zmieniających się barwach liści. A skoro idzie jesień, w Kazimierzu Dolnym trwają przygotowania do jej przyjęcia. W jaki sposób Miasteczko wita zmieniającą się porę roku? Organizując Święto Jesieni, oczywiście. Tym razem jubileuszowe, bo dwudzieste.

- 20. Święto Jesieni odbędzie się w najbliższą niedzielę – zapowiadają organizatorzy. – Będzie to okazja do promocji producentów i twórców z terenów wiejskich oraz do podzielenia się zasobami swych spiżarni, piwnic i spichlerzy.

Tradycyjnie już, miejscem imprezy będzie najbliższe otoczenie Oddziału Przyrodniczego Muzeum Nadwiślańskiego w Kazimierzu Dolnym przy ul. Puławskiej 54. Będzie kiermasz produktów tradycyjnych i regionalnych, występy kapel, konkursy, pokazy kulinarne i ludowego rękodzieła artystycznego oraz kącik zabaw dla dzieci.

Tegoroczne Święto Jesieni rozpocznie się mszą świętą, która odbędzie się o godzinie 9.00 w kościele farnym. Natomiast już od godziny 10.00 do 17.00 będzie można spacerować pomiędzy straganami.
Organizatorami wydarzenia są: Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym oraz Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli.

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

Mapa

Muzea

Muzeum Nadwiślańskie / Oddział Przyrodniczy


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę