Wrześniowy weekend dla seniorów

Skomentuj (1)

Wystawa Ewy Braun oraz spacer po Kazimierzu Dolnym – tak wygląda propozycja weekendu dla seniorów organizowanego przez Muzeum Nadwiślańskie. Start o godzinie 11.00.

Nadchodzący weekend zapowiada się dość ciekawie. Szczególnie dla seniorów, czyli osób powyżej 60. roku życia. Dlaczego? Otóż za sprawą Muzeum Nadwiślańskiego, które przygotowało wrześniowy „Weekend dla Seniorów”. Co takiego zaplanowano?

- W ramach "Weekendu dla Seniorów" Muzeum Nadwiślańskie zaprasza osoby 60+ do bezpłatnego zwiedzania wystawy Ewy Braun – zapowiadają organizatorzy. – O dorobku słynnej dekoratorki wnętrz filmowych, scenografki i laureatki Oscara opowie Seweryn Kuter, kurator wystawy. Bezpośrednio po oprowadzeniu po wystawie zapraszamy na pieszy spacer po Kazimierzu Dolnym. Szlakiem książki i filmu "Dwa księżyce" poprowadzi Monika Januszek – Surdacka, kierownik oddziału literackiego Dom Kuncewiczów.

"Weekend dla Seniorów" odbędzie się w dniach 29 i 30 września (sobota i niedziela). Wszystkich zainteresowanych organizatorzy zapraszają do Gmachu Głównego przy kazimierskim Rynku 19 na godz. 11.00. Przewidywany czas zwiedzania i spaceru to około 2 godziny. Wstęp oczywiście jest wolny.

Skomentuj

Przeciągnij i upuść zdjęcia, lub kliknij

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

Podpisz się, aby dodać komentarz

lub zarejestruj się


Dodane komentarze (1)

Mapa

Muzea

Dział Dokumentacji i Biblioteka


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Karnawałowy zawrót głowy! Poznaj oferty noclegowe, w których miło spędzisz czas w Karnawale 2019. Sprawdź noclegi i baw się dobrze!
Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2019! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Pokaż stopkę