Wrześniowy weekend dla seniorów

Skomentuj (1)

Wystawa Ewy Braun oraz spacer po Kazimierzu Dolnym – tak wygląda propozycja weekendu dla seniorów organizowanego przez Muzeum Nadwiślańskie. Start o godzinie 11.00.

Nadchodzący weekend zapowiada się dość ciekawie. Szczególnie dla seniorów, czyli osób powyżej 60. roku życia. Dlaczego? Otóż za sprawą Muzeum Nadwiślańskiego, które przygotowało wrześniowy „Weekend dla Seniorów”. Co takiego zaplanowano?

- W ramach "Weekendu dla Seniorów" Muzeum Nadwiślańskie zaprasza osoby 60+ do bezpłatnego zwiedzania wystawy Ewy Braun – zapowiadają organizatorzy. – O dorobku słynnej dekoratorki wnętrz filmowych, scenografki i laureatki Oscara opowie Seweryn Kuter, kurator wystawy. Bezpośrednio po oprowadzeniu po wystawie zapraszamy na pieszy spacer po Kazimierzu Dolnym. Szlakiem książki i filmu "Dwa księżyce" poprowadzi Monika Januszek – Surdacka, kierownik oddziału literackiego Dom Kuncewiczów.

"Weekend dla Seniorów" odbędzie się w dniach 29 i 30 września (sobota i niedziela). Wszystkich zainteresowanych organizatorzy zapraszają do Gmachu Głównego przy kazimierskim Rynku 19 na godz. 11.00. Przewidywany czas zwiedzania i spaceru to około 2 godziny. Wstęp oczywiście jest wolny.

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

  • Anna, seniorka
    Bóg zapłać za szczodrość i zainteresowanie nami. To co szykowałam na bilet do Muzeum wysłałam do Radia Maryja.

Mapa

Muzea

Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę