Festiwal Czekolady w Kazimierzu

Skomentuj (2)

W ostatni weekend września kazimierski rynek wypełni ...czekolada i inne słodkości. Wszystko za sprawą Festiwalu Czekolady, który w tym roku zawita także do Miasteczka.

Od trzech lat Festiwal Czekolady i Słodkości odbywa się corocznie w Bielsku – Białej. W tym roku zawita on także do Kazimierza Dolnego. W ostatni weekend września, tj. 28-30.09 kazimierski rynek wypełnią różnorodne słodkości.

- Wydarzenie to przede wszystkim opiera się na wystawcach rzemieślniczych czekolady, pralin, trufli oraz wszelkich innych słodkości, których z trudem szukać na sklepowych półkach – zapowiadają organizatorzy. – Prócz tego zwiedzający będą mieli zapewnionych ogrom atrakcji dodatkowych.

Co to za atrakcje? Pośród tych najbardziej ciekawych można wymienić np. pokazy kulinarne, warsztaty – modelowanie figurek z masy cukrowej, spotkania z autorami książek lub też projekcja filmu „Czekolada”.

- Wielką atrakcją jest zawsze wystawa autentycznych tortów, które biorą udział w konkursie – zapowiadają organizatorzy. – Już wkrótce upublicznimy szczegółowe godziny i daty na zapisy na warsztaty, które są darmowe oraz listę gości specjalnych. Spodziewamy się przybycia laureatki I miejsca w programie Bake Off – ale ciacho!

Kolejną atrakcją będzie fontanna czekoladowa, a także malowanie muralu czekoladą bez użycia pędzli. Więcej szczegółów niebawem.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (2)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2021? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2021.
Pokaż stopkę