Festiwal Czekolady w Kazimierzu

Skomentuj (2)

W ostatni weekend września kazimierski rynek wypełni ...czekolada i inne słodkości. Wszystko za sprawą Festiwalu Czekolady, który w tym roku zawita także do Miasteczka.

Od trzech lat Festiwal Czekolady i Słodkości odbywa się corocznie w Bielsku – Białej. W tym roku zawita on także do Kazimierza Dolnego. W ostatni weekend września, tj. 28-30.09 kazimierski rynek wypełnią różnorodne słodkości.

- Wydarzenie to przede wszystkim opiera się na wystawcach rzemieślniczych czekolady, pralin, trufli oraz wszelkich innych słodkości, których z trudem szukać na sklepowych półkach – zapowiadają organizatorzy. – Prócz tego zwiedzający będą mieli zapewnionych ogrom atrakcji dodatkowych.

Co to za atrakcje? Pośród tych najbardziej ciekawych można wymienić np. pokazy kulinarne, warsztaty – modelowanie figurek z masy cukrowej, spotkania z autorami książek lub też projekcja filmu „Czekolada”.

- Wielką atrakcją jest zawsze wystawa autentycznych tortów, które biorą udział w konkursie – zapowiadają organizatorzy. – Już wkrótce upublicznimy szczegółowe godziny i daty na zapisy na warsztaty, które są darmowe oraz listę gości specjalnych. Spodziewamy się przybycia laureatki I miejsca w programie Bake Off – ale ciacho!

Kolejną atrakcją będzie fontanna czekoladowa, a także malowanie muralu czekoladą bez użycia pędzli. Więcej szczegółów niebawem.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (2)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę