Aktualności dla "Wojciech Bochra"

Lublista to lista przebojów Radia Lublin promująca artystów związanych z Lubelszczyzną – zarówno profesjonalistów jak i amatorów. Teraz pojawiła się na niej także piosenka artysty z Kazimierza Dolnego. Głosujmy!
Koncertem Wojciecha Bochry zakończył się IV Festiwal WpółDrogi. Młody kontratenor z Kazimierza zaprezentował pełny przekrój swojego dorobku artystycznego.
Dziś koncertem Mateusza Pospieszalskiego Trio rozpoczyna się IV WpółDrogi Festival w Kazimierzu Dolnym. Zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie. Do wygrania bilety na koncert niedzielny. Termina nadsyłania odpowiedzi 15 sierpnia do godz. 20:00.
Do Kazimierza powoli wracają festiwale, które nie odbyły się w pierwotnie zaplanowanym terminie z powodu pandemii koronawirusa. IV edycja WpółDrogi Festival już w weekend 14 – 16 sierpnia.

Jest jednym z jurorów programu Śpiewajmy razem – All Together Now w telewizji Polsat. W najbliższą środę 24 października o godzinie 20.30 zobaczymy go w odcinku finałowym. Kazimierzanin – Wojtek Bochra.

Walentynki nie bez oporów weszły do naszej polskiej tradycji. Ale rozgościły się u nas na dobre, rozświetlając lutowe coraz bardziej szaro – bure zimowe dni. „Ufaj i wierz” – kolejny teledysk Wojtka Bochry możemy potraktować jako… walentynkę! Komu ją ofiarujecie?

Wielki finał dziewiątej edycji programu „Must be the Music. Tylko Muzyka” już w najbliższą niedzielę. Kazimierski kontratenor Wojtek Bochra doszedł naprawdę daleko, a może dojść jeszcze dalej. Pomóżmy Mu! Oddajmy na niego swój głos! Jeszcze tylko do czwartku!

Kazimierski kontratenor zakwalifikował się do półfinałów 9. edycji programu Must Be The Music tylko Muzyka! Włącz Polsat 17 maja o 20.00!

Na co dzień studiuje w Lublinie animację kultury. W weekendy śpiewa w chórze kameralnym i pracuje w knajpie, nucąc arie przy myciu kieliszków. Wojciech Bochra – gwiazda programu Must Be The Music z Jeziorszczyzny, przez niektórych zwanej Kazimierskim Willanowem.

Niespotykany głos. Fantastyczny występ Wojtka Bochry z Kazimierza! Głosujmy  na naszego kontratenora!

Minuty dzielą nas od występu Wojciecha Bochry w dziewiątej edycji Must be the Music Tylko muzyka. Zapraszamy do Polsatu o godzinie 20.00.

Pokaż stopkę