Jazzowe kolędowanie

zobacz więcej (9)

W przedświąteczny wieczór w Trzecim Księżycu zabrzmiały najpiękniejsze polskie kolędy i znane świąteczne piosenki w wykonaniu Moniki Malczak i Mateusza Gramburga.

Trzeci Księżyc Lokalne Bistro co tydzień zaprasza miłośników dobrej muzyki na wyjątkowe koncerty. Tym razem, w przedświąteczny wieczór na Scenie Trzydziestu Krzeseł wystąpiła Monika Malczak w towarzystwie Mateusza Gramburga.

W programie znalazły się najpiękniejsze polskie kolędy, utwory świąteczne oraz inne, inspirowane muzyką filmową, poezją śpiewaną i folklorem. W nowych aranżacjach zyskały jakby drugie życie.
Klimatyczne wnętrze Jatek wypełniło się po brzegi jazzem, atmosferą Świąt Bożego Narodzenia oraz niesamowitym spokojem płynącym od artystów. A publiczność z każdym jednym utworem stawała się coraz bardziej odważna i chętna do wspólnego śpiewania. Bo któż z nas nie lubi kolędować? Czasem po cichu i dość nieśmiało, w samotności bądź też większej grupie, albo tylko z najbliższą rodziną, z dziećmi… Słowa jakoś same wypływają z ust i układają się w dobrze znaną melodię.

Skomentuj


Mapa

Restauracje

Trzeci Księżyc Lokalne Bistro


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2022! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Zaskocz ją na Walentynki 2022. Wyjedź razem z nim w nieznane. Zobacz oferty walentynkowe na romantyczny weekend dla dwojga.
Pokaż stopkę