Jazzowe kolędowanie

zobacz więcej (9)

W przedświąteczny wieczór w Trzecim Księżycu zabrzmiały najpiękniejsze polskie kolędy i znane świąteczne piosenki w wykonaniu Moniki Malczak i Mateusza Gramburga.

Trzeci Księżyc Lokalne Bistro co tydzień zaprasza miłośników dobrej muzyki na wyjątkowe koncerty. Tym razem, w przedświąteczny wieczór na Scenie Trzydziestu Krzeseł wystąpiła Monika Malczak w towarzystwie Mateusza Gramburga.

W programie znalazły się najpiękniejsze polskie kolędy, utwory świąteczne oraz inne, inspirowane muzyką filmową, poezją śpiewaną i folklorem. W nowych aranżacjach zyskały jakby drugie życie.
Klimatyczne wnętrze Jatek wypełniło się po brzegi jazzem, atmosferą Świąt Bożego Narodzenia oraz niesamowitym spokojem płynącym od artystów. A publiczność z każdym jednym utworem stawała się coraz bardziej odważna i chętna do wspólnego śpiewania. Bo któż z nas nie lubi kolędować? Czasem po cichu i dość nieśmiało, w samotności bądź też większej grupie, albo tylko z najbliższą rodziną, z dziećmi… Słowa jakoś same wypływają z ust i układają się w dobrze znaną melodię.

Skomentuj


Mapa

Restauracje

Trzeci Księżyc Lokalne Bistro


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę