Wiatrakowo na weekend

Przed nami bardzo długi weekend majowy. Można więc maksymalnie go wykorzystać i spędzić niezwykłe chwile w wyjątkowym miejscu. Takim miejscem, bez wątpienia jest Wiatrakowo – siedlisko położone nieopodal Kazimierza Dolnego, które zaprasza wszystkich na wyjazd z jogą.

- Zapraszamy na wyjazd z jogą w zachwycające piękną przyrodą i okolicą miejsce – Wiatrakowo koło Kazimierza Dolnego. Jest to nasz kolejny autorski wyjazd odkrywający wyjątkowe miejsca, które warto odwiedzić, i w których praktykowanie jogi jest niezwykłym
doświadczeniem – piszą w zaproszeniu organizatorzy wyjazdu z jogą. - Naszym wyjazdem zainteresowała się Pani doktor medycyny chińskiej, która zdecydowała się nam towarzyszyć podczas całego pobytu, wspierać i doradzać w zakresie diety oraz jej wpływu na zdrowie, a przy okazji poćwiczyć z nami jogę.

Gdzie mieści się Wiatrakowo i dlaczego warto pobyć w tym miejscu? Jest to siedlisko o ponad stuletniej tradycji, położone dwa kilometry od kazimierskiego rynku. Jest to miejsce pełne spokoju, ciszy, słońca i przestrzeni. Pełne śpiewu ptaków i szumu wiatru.

- Kilka dni spędzonych tutaj pozwala odpocząć od codziennego zgiełku, pospiechu oraz zadań do wykonania na wczoraj – piszą właściciele obiektu. - Po dwóch dniach spędzonych w
Wiatrakowie człowiek czuje się wypoczęty, jak po długim urlopie.

Siedlisko składa się ze starego drewnianego domu z werandą oraz domu nowego – bardzo
komfortowego z dużym kamiennym tarasem. Przy obiektach mieści się stara stodoła, drewutnia oraz warsztat wikliniarski. W sąsiedztwie zabudowań znajduje się także ogród, rozległy orzechowy sad i stuletnie rozłożyste modrzewie. A wszystko to z trzech stron
otoczone jest wąwozami i lasem.

- Wyobraźcie sobie więc ćwiczenie jogi na świeżym powietrzu z widokiem na kwitnące sady, las, wąwozy – zachęcają organizatorzy.

Atmosfera rzeczywiście musi być niepowtarzalna… Tak więc dla wszystkich zainteresowanych, przedstawiamy poniżej program oraz informacje praktyczne. Wyjazd z Jogą w długi majowy weekend trwać będzie cztery dni, od 28 kwietnia do 1 maja.


PROGRAM
- Zajęcia Jogi 2 razy dziennie – prowadzi Agnieszka Gortatowicz ze studia Samadhi Joga,
- Dieta wegetariańska energetyczne powitanie wiosny – menu opracowane przez doświadczonego lekarza medycyny chińskiej,
- Warsztaty z lekarzem medycyny chińskiej - tematyka do uzgodnienia w zależności od
zainteresowań uczestników,
- Indywidualne spotkania i rozmowy z lekarzem medycyny chińskiej, która towarzyszyć
i doradzać nam będzie w trakcie całego pobytu,
- Warsztaty gotowania wybranych posiłków wg 5 przemian i wskazówek lekarza medycyny
chińskiej,
- Wędrówki pięknymi trasami wędrownymi
- Masaż Lomi Lomi

REZERWACJA:
mklepacka@poczta.onet.pl,
barbarasu@wp.pl
606 24 56 92
606 727 779

 

Skomentuj


Mapa

Agroturystyka

Wiatrakowo


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2024. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę