Wiatrakowo na weekend

Przed nami bardzo długi weekend majowy. Można więc maksymalnie go wykorzystać i spędzić niezwykłe chwile w wyjątkowym miejscu. Takim miejscem, bez wątpienia jest Wiatrakowo – siedlisko położone nieopodal Kazimierza Dolnego, które zaprasza wszystkich na wyjazd z jogą.

- Zapraszamy na wyjazd z jogą w zachwycające piękną przyrodą i okolicą miejsce – Wiatrakowo koło Kazimierza Dolnego. Jest to nasz kolejny autorski wyjazd odkrywający wyjątkowe miejsca, które warto odwiedzić, i w których praktykowanie jogi jest niezwykłym
doświadczeniem – piszą w zaproszeniu organizatorzy wyjazdu z jogą. - Naszym wyjazdem zainteresowała się Pani doktor medycyny chińskiej, która zdecydowała się nam towarzyszyć podczas całego pobytu, wspierać i doradzać w zakresie diety oraz jej wpływu na zdrowie, a przy okazji poćwiczyć z nami jogę.

Gdzie mieści się Wiatrakowo i dlaczego warto pobyć w tym miejscu? Jest to siedlisko o ponad stuletniej tradycji, położone dwa kilometry od kazimierskiego rynku. Jest to miejsce pełne spokoju, ciszy, słońca i przestrzeni. Pełne śpiewu ptaków i szumu wiatru.

- Kilka dni spędzonych tutaj pozwala odpocząć od codziennego zgiełku, pospiechu oraz zadań do wykonania na wczoraj – piszą właściciele obiektu. - Po dwóch dniach spędzonych w
Wiatrakowie człowiek czuje się wypoczęty, jak po długim urlopie.

Siedlisko składa się ze starego drewnianego domu z werandą oraz domu nowego – bardzo
komfortowego z dużym kamiennym tarasem. Przy obiektach mieści się stara stodoła, drewutnia oraz warsztat wikliniarski. W sąsiedztwie zabudowań znajduje się także ogród, rozległy orzechowy sad i stuletnie rozłożyste modrzewie. A wszystko to z trzech stron
otoczone jest wąwozami i lasem.

- Wyobraźcie sobie więc ćwiczenie jogi na świeżym powietrzu z widokiem na kwitnące sady, las, wąwozy – zachęcają organizatorzy.

Atmosfera rzeczywiście musi być niepowtarzalna… Tak więc dla wszystkich zainteresowanych, przedstawiamy poniżej program oraz informacje praktyczne. Wyjazd z Jogą w długi majowy weekend trwać będzie cztery dni, od 28 kwietnia do 1 maja.


PROGRAM
- Zajęcia Jogi 2 razy dziennie – prowadzi Agnieszka Gortatowicz ze studia Samadhi Joga,
- Dieta wegetariańska energetyczne powitanie wiosny – menu opracowane przez doświadczonego lekarza medycyny chińskiej,
- Warsztaty z lekarzem medycyny chińskiej - tematyka do uzgodnienia w zależności od
zainteresowań uczestników,
- Indywidualne spotkania i rozmowy z lekarzem medycyny chińskiej, która towarzyszyć
i doradzać nam będzie w trakcie całego pobytu,
- Warsztaty gotowania wybranych posiłków wg 5 przemian i wskazówek lekarza medycyny
chińskiej,
- Wędrówki pięknymi trasami wędrownymi
- Masaż Lomi Lomi

REZERWACJA:
mklepacka@poczta.onet.pl,
barbarasu@wp.pl
606 24 56 92
606 727 779

 

Skomentuj


Mapa

Agroturystyka

Wiatrakowo


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę