II Majówka z Zajazdem

Skomentuj (9)

„Czerwone Gitary”, „Budka Suflera”, Rico Sanchez & Gipsy Kings Party, „Bayer Full” – to tylko wybrane gwiazdy estrady, które wystąpią podczas czterodniowej II Majówki z Zajazdem. W tym roku upłynie ona pod hasłem „Odbudujmy szkołę”.

Mamy wiosnę. A z wiosną Kazimierz budzi się do życia po zimowym letargu, oferując coraz więcej możliwości spędzania wolnego czasu. Długi weekend majowy można uznać za nieformalny początek sezonu – wtedy imprez w Kazimierzu jest po zimie najwięcej. Warto przy tym pamiętać, że Kazimierz to nie tylko rynek i Góra Trzech Krzyży i ruszyć w plener – poza centrum.

Położony na ul. Słonecznej Zajazd Piastowski zaprasza w weekend majowy na II Majówkę z Zajazdem. Podczas pierwszej edycji tej imprezy przed kazimierską publicznością wystąpili m.in. Marek Torzewski z córką Agatą, Don Wasyl czy Waldemar Ochnia. W tym roku atrakcji będzie o wiele więcej. Na terenie przy Hotelu „Zajazd Piastowski" pojawią się m.in.: „Czerwone Gitary”, „Budka Suflera” w towarzystwie Izabeli Trojanowskiej, Felicjana Andrzejczaka i Ewy Farny, Rico Sanchez & Gipsy Kings Party czy „Bayer Full”.

Ramowy program:
1 maja wtorek - koncert zespołu „Czerwone Gitary”
2 maja środa - koncert zespołu „Budka Suflera” wraz z zaproszonymi Gośćmi (Izabela Trojanowska, Felicjan Andrzejczak)
3 maja czwartek - koncert zespołu Rico Sanchez & Gipsy Kings Party
5 maja sobota - koncert zespołu „Bayer Full”


W czasie majówki odbędą się także inne występy artystyczne. Zapowiada się świetna zabawa dla ludzi w każdym wieku.

II majówka z Zajazdem to cztery dni imprez wypełnionych bardzo bogatą ofertą artystyczną. To dla ducha. A dla ciała - w specjalnych punktach gastronomicznych zakupić będzie można zimne piwo z beczki, orzeźwiające napoje, a także wszelkiego rodzaju przysmaki grillowe i nie tylko...

Motywem przewodnim Majówki z Zajazdem będzie pomoc w zebraniu środków na budowę Gminnego Zespołu Szkól zniszczonego podczas ubiegłorocznego wybuchu gazu. Inicjatywa organizatorów spotkała się z poparciem Burmistrza Miasta Kazimierza Dolnego. Patronem medialnym tego wydarzenia będzie Kazimierski Portal Internetowy.

Bilety do nabycia na stronie www.weekendmajowy.com.pl oraz w Hotelu "Zajazd Piastowski" - Kazimierz Dolny, ul. Słoneczna 3, tel. 81 88 90 900, kom. 609 628 999.

Więcej informacji na stronie www.weekendmajowy.com.pl

 

Skomentuj


Dodane komentarze (9)

Mapa

Hotele

Hotel *** Zajazd Piastowski


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę