II Majówka z Zajazdem

Skomentuj (9)

„Czerwone Gitary”, „Budka Suflera”, Rico Sanchez & Gipsy Kings Party, „Bayer Full” – to tylko wybrane gwiazdy estrady, które wystąpią podczas czterodniowej II Majówki z Zajazdem. W tym roku upłynie ona pod hasłem „Odbudujmy szkołę”.

Mamy wiosnę. A z wiosną Kazimierz budzi się do życia po zimowym letargu, oferując coraz więcej możliwości spędzania wolnego czasu. Długi weekend majowy można uznać za nieformalny początek sezonu – wtedy imprez w Kazimierzu jest po zimie najwięcej. Warto przy tym pamiętać, że Kazimierz to nie tylko rynek i Góra Trzech Krzyży i ruszyć w plener – poza centrum.

Położony na ul. Słonecznej Zajazd Piastowski zaprasza w weekend majowy na II Majówkę z Zajazdem. Podczas pierwszej edycji tej imprezy przed kazimierską publicznością wystąpili m.in. Marek Torzewski z córką Agatą, Don Wasyl czy Waldemar Ochnia. W tym roku atrakcji będzie o wiele więcej. Na terenie przy Hotelu „Zajazd Piastowski" pojawią się m.in.: „Czerwone Gitary”, „Budka Suflera” w towarzystwie Izabeli Trojanowskiej, Felicjana Andrzejczaka i Ewy Farny, Rico Sanchez & Gipsy Kings Party czy „Bayer Full”.

Ramowy program:
1 maja wtorek - koncert zespołu „Czerwone Gitary”
2 maja środa - koncert zespołu „Budka Suflera” wraz z zaproszonymi Gośćmi (Izabela Trojanowska, Felicjan Andrzejczak)
3 maja czwartek - koncert zespołu Rico Sanchez & Gipsy Kings Party
5 maja sobota - koncert zespołu „Bayer Full”


W czasie majówki odbędą się także inne występy artystyczne. Zapowiada się świetna zabawa dla ludzi w każdym wieku.

II majówka z Zajazdem to cztery dni imprez wypełnionych bardzo bogatą ofertą artystyczną. To dla ducha. A dla ciała - w specjalnych punktach gastronomicznych zakupić będzie można zimne piwo z beczki, orzeźwiające napoje, a także wszelkiego rodzaju przysmaki grillowe i nie tylko...

Motywem przewodnim Majówki z Zajazdem będzie pomoc w zebraniu środków na budowę Gminnego Zespołu Szkól zniszczonego podczas ubiegłorocznego wybuchu gazu. Inicjatywa organizatorów spotkała się z poparciem Burmistrza Miasta Kazimierza Dolnego. Patronem medialnym tego wydarzenia będzie Kazimierski Portal Internetowy.

Bilety do nabycia na stronie www.weekendmajowy.com.pl oraz w Hotelu "Zajazd Piastowski" - Kazimierz Dolny, ul. Słoneczna 3, tel. 81 88 90 900, kom. 609 628 999.

Więcej informacji na stronie www.weekendmajowy.com.pl

 

Skomentuj


Dodane komentarze (9)

Mapa

Hotele

Hotel *** Zajazd Piastowski


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę