W wielkanocnym nastroju

Na wielkanocnym spotkaniu zebrali się w piątek członkowie Kazimierskiego Stowarzyszenia Dobroczynnego pod wezwaniem Świętej Anny, które działa na rzecz osób starszych i niepełnosprawnych w duchu tradycji dawnej Fundacji Świętej Anny.

W świątecznej atmosferze upłynęło spotkanie wielkanocne Kazimierskiego Stowarzyszenia Dobroczynnego pod wezwaniem Świętej Anny. Jego członkowie spotykają się w Starej Plebanii regularnie od blisko trzech lat w czwartki i piątki. Wykonują prace plastyczne i rysunkowe.

- Wydaje mi się, ze wracam tu do czasów dzieciństwa. Teraz w końcu mam czas na zabawę – śmieje się Elżbieta Dunia, której sympatyczne bukieciki bibułkowych kwiatów zdobiły stół podczas spotkania.

Stowarzyszenie, które obecnie liczy około 50 osób, wciąż się powiększa. Każdy nowy członek – chcący uczestniczyć w zajęciach i działać na rzecz osób niepełnosprawnych i starszych – jest tu mile widziany.

W tym roku działalność stowarzyszenia wchodzi na nowe tory: już w kwietniu rozpocznie się cykl spotkań z psychologiem w ramach pomocy dla osób uzależnionych i członków ich rodzin.

 

Fot. Katarzyna Gurmińska,
Kazimierskie Stowarzyszenie
Dobroczynne
pod wezwaniem Świętej Anny

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2022.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2021.
Pokaż stopkę