W wielkanocnym nastroju

Na wielkanocnym spotkaniu zebrali się w piątek członkowie Kazimierskiego Stowarzyszenia Dobroczynnego pod wezwaniem Świętej Anny, które działa na rzecz osób starszych i niepełnosprawnych w duchu tradycji dawnej Fundacji Świętej Anny.

W świątecznej atmosferze upłynęło spotkanie wielkanocne Kazimierskiego Stowarzyszenia Dobroczynnego pod wezwaniem Świętej Anny. Jego członkowie spotykają się w Starej Plebanii regularnie od blisko trzech lat w czwartki i piątki. Wykonują prace plastyczne i rysunkowe.

- Wydaje mi się, ze wracam tu do czasów dzieciństwa. Teraz w końcu mam czas na zabawę – śmieje się Elżbieta Dunia, której sympatyczne bukieciki bibułkowych kwiatów zdobiły stół podczas spotkania.

Stowarzyszenie, które obecnie liczy około 50 osób, wciąż się powiększa. Każdy nowy członek – chcący uczestniczyć w zajęciach i działać na rzecz osób niepełnosprawnych i starszych – jest tu mile widziany.

W tym roku działalność stowarzyszenia wchodzi na nowe tory: już w kwietniu rozpocznie się cykl spotkań z psychologiem w ramach pomocy dla osób uzależnionych i członków ich rodzin.

 

Fot. Katarzyna Gurmińska,
Kazimierskie Stowarzyszenie
Dobroczynne
pod wezwaniem Świętej Anny

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę