Potrzebujesz pomocy?

Kazimierskie Stowarzyszenie Dobroczynne św. Anny zaprasza na czwartkowe porady i warsztaty psychologiczne do Organistówki za Farą.

W związku z wygranym konkursem na ofertę realizacji zadania publicznego „Przeciwdziałanie uzależnieniom poprzez organizowanie zajęć o charakterze edukacyjno - kulturalnym i profilaktycznym” z przyjemnością zapraszamy do wzięcia udziału w pierwszym z cyklu spotkań dotyczących doradztwa psychologicznego dla osób z problemami alkoholowymi, dla współuzależnionych oraz zagrożonych nałogiem. Porad udzielać będzie dr psychologii Beata Tęcza – wykładowca w Instytucie Psychologii UMCS w Lublinie od 2002 roku, a także na Podyplomowych Studiach Muzykoterapii. Dr Tęcza od 1999 roku po ukończeniu Collegium Psychoterapeuticum prowadzi prywatną praktykę psychoterapeutyczną, a także warsztaty "12 kroków ku pełni życia. Wreszcie żyć". To autorka książek i artykułów w zakresie tematyki psychologii kultury, filozofii kultury, psychoterapii.

Spotkania odbywać się będą raz w miesiącu - w każdy czwarty czwartek aż do końca bieżącego roku. Pierwsze spotkanie zaplanowane jest na najbliższy czwartek 23 kwietnia w godzinach 13.30 – 15.00.

Od maja
do lipca włącznie tuż po tym spotkaniu - również w każdy czwarty czwartek - w godzinach 15.30 do 17.45 dr Beata Tęcza prowadzić będzie warsztaty dla osób chętnych w ramach tematyki antyalkoholowej.

Tematyka warsztatów:

  • Jak powstaje uzależnienie od alkoholu? Co na ten temat każdy powinien wiedzieć, niezależnie od tego czy jest czy nie jest uzależniony?
  • Jakie są mechanizmy, które utrudniają wyjście z nałogu?
  • Jakie są najbardziej efektywne formy pracy nad przełamaniem uzależnienia?

Zainteresowanych zapraszamy do budynku kazimierskiej Organistówki.

 

Tekst: Katarzyna Bączkowska
Kazimierskie Stowarzyszenie
Dobroczynne św. Anny

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2024. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę