W "Małym Kinie" (video)

Skomentuj (3)

Tydzień w Kuncewiczówce zaczął się akcentem muzyczno – poetyckim. Przed kazimierską młodzieżą wystąpił zespół Małe Kino wykonujący poezję śpiewaną w wydaniu… rockowym!

Nie tego zapewne spodziewała się młodzież idąca na koncert promujący czytelnictwo w Kuncewiczówce. To miejsce położone na ustroniu kojarzy się z raczej książką czytaną w ogrodzie, spotkaniem literackim, kameralnym koncertem. Z ciszą. Małe Kino, chociaż w nazwie ma taką kameralność zawartą, kameralne wcale nie jest. Nawet przestrzeń Domu Dziennikarza była za mała dla jego rockowych brzmień, które skądinąd świetnie łączyły się z poezją Bolesława Leśmiana czy Jana Lechonia.  Niezapomniany koncert!

Skomentuj


Dodane komentarze (3)

Mapa

Muzea

Dom Marii i Jerzego Kuncewiczów


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-12 listopada 2020 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Pokaż stopkę