Uciekał z domu... skradzioną łodzią

Skomentuj (1)

Kazimierscy policjanci pomogli odnaleźć zaginionego 16 – latka oraz zlokalizować łódź skradzioną z portu. Obie sprawy są ze sobą powiązane.

Pomyślnie zakończyły się poszukiwania 16 – latka z  jednej z podkazimierskich miejscowości, który po kłótni z matką nie wrócił na noc do domu.  W trakcie poszukiwań policjanci otrzymali sygnał o kolejnej sprawie: kradzieży z kazimierskiego portu łodzi wartej blisko 8 tys. zł. Skojarzyli obydwa fakty mimo, że wydawało się nieprawdopodobne, żeby chłopak próbował płynąć łodzią przy niesprzyjającej pogodzie i panujących ciemnościach. Jak się szybko okazało, mieli rację: chłopak płynął łódką w kierunku Puław. Powiadomiono straż pożarną, do pomocy przyłączył się też mężczyzna pilnujący portu.

- Gdy chłopak zorientował się, że nie ma szans, dopłynął do wyspy, porzucił łódkę i zaczął uciekać. Na szczęście udało się go znaleźć zanim doszło do nieszczęścia, bowiem teren, gdzie się znajdował, jest bardzo niebezpieczny, w niektórych miejscach woda sięga prawie dwóch metrów – czytamy na stronie Policji Lubelskiej.

Wypadki podane do publicznej wiadomości na początku tego tygodnia rozegrały się w nocy z czwartku na piątek. Teraz 16-latek odpowie przed Sądem ds. Rodziny i Nieletnich.

 

Skomentuj

Przeciągnij i upuść zdjęcia, lub kliknij

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

Podpisz się, aby dodać komentarz

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

lub zarejestruj się


Dodane komentarze (1)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2017.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2017.
Pokaż stopkę