To ostatnia niedziela

To ostatni weekend przed rozpoczęciem Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi. Nie będzie żadnych masowych imprez. Jest więc okazja, by w spokoju obejrzeć kazimierskie wystawy o różnej tematyce, a także – by pójść na spacer na przykład jedną z tras z naszego internetowego przewodnika. Zapraszamy do Kazimierza!

To ostatnia niedziela przed rozpoczęciem Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi. Wystawy, o których przypominamy poniżej, będzie można zwiedzać własnym rytmem. Jeżeli jednak ktoś ma ochotę, może skorzystać z oferty Galerii Letniej, która w każdy piątek tego lata o godzinie 13.00 zaprasza na nieodpłatne zwiedzanie wystawy „Kolonia artystyczna w Krzemieńcu" z kustoszem wystawy.

Przez cały weekend trwać będą:

 


Polecamy również
w czasie weekendu odwiedzenie oddziałów Muzeum Nadwiślańskiego w okolicach Kazimierza Dolnego:

 

  • Magia i czar płynące z tkanin - wystawa prac Swavy Launay - Zamek w Janowcu


Zachęcamy również do spacerów pieszych i rowerowych na przykład jedną z tras z naszego internetowego przewodnika „Kazimierz Dolny w 7 dni”. Szczególnie polecamy wycieczkę trasą kazimierskich spichlerzy – warto zobaczyć wszystkie 11 dawnych magazynów zbożowych zachowanych z 60, w których niegdyś nad samą Wisłą zboże czekało na spław do Gdańska. Kazimierz to naprawdę nie tylko rynek!

Zobacz również:

 

 

Skomentuj



Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę