Święta za pasem

Jeśli nie zdążyli jeszcze Państwo zakupić bożonarodzeniowych dekoracji, polecamy kiermasz świąteczny w Kazimierskim Ośrodku Kultury. Tu tradycyjnie już zaprezentowano świąteczne drobiazgi od serwetek, przez pachnące słodyczą lata woskowe świece i zawieszki po oryginalne stroiki i dekoracje choinkowe.

To już IV Kiermasz Bożonarodzeniowy w Kazimierskim Ośrodku Kultury. Wszystkie ozdoby przygotowali twórcy skupieni w Kole Twórców Ludowych, które od 2005 roku działa właśnie przy Kazimierskim Ośrodku Kultury. Na kiermaszu, który potrwa do końca grudnia, wyroby hafciarskie i koronkarskie, rzeźbę w drewnie, wiklinę, kompozycje z szyszek i iglaków oraz wiele innych zaprezentowało 16 twórców z gminy Kazimierz.

Kiermasz w Kazimierskim Ośrodku Kultury przy ulicy Lubelskiej 12czynny od poniedziałku do soboty w godz. 10.00 do 18.00.

Fot. Z archiwum Kazimierskiego Ośrodka Kultury

Skomentuj


Mapa

Kultura

Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę