Święta Wielkanocne w Kazimierzu

Skomentuj (3)

Tegoroczne Święta Wielkiej Nocy wypadają pod koniec kwietnia. Jest więc szansa, że wiosna zdąży nadejść. Długie świąteczne spacery, kawa na świeżym powietrzu oraz niepowtarzalna atmosfera miejsca - tak mogą wyglądać Wasze święta. W Kazimierzu Dolnym nad Wisłą.

Wielkanoc to największe święto chrześcijańskie w Polsce. Jest ono także największym świętem kulinarnym. Tradycyjnie obchodzone w gronie rodzinnym może być okazją do wypoczynku i zafundowania sobie wiosennych wczasów w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą. Tu odnaleźć można spokój i ciszę oraz tę niepowtarzalną atmosferę Świąt Wielkiej Nocy. Tu można się poczuć jak w domu...

 

Kazimierscy hotelarze przygotowali dla Państwa wiele ciekawych atrakcji, które urozmaicą to kilkudniowe leniuchowanie przy suto obstawionym stole. Oto najciekawsze z nich:

 

Hotel Zajazd Piastowski oferuje pakiet w terminie - 23-25 kwietnia. Swoim gościom proponuje noclegi wraz z pełnym wyżywieniem oraz specjalnie przygotowane atrakcje - Kiermasz Wielkanocny ze słodkim poczęstunkiem i pokaz kulinarny ze słodkim bufetem.

 

Folwark Walencja zapewnia, że ten wyjątkowy świąteczny czas spędzony w pensjonacie na długo pozostanie w Państwa pamięci. Przygotowana oferta przewiduje pobyt gości w dniach od 22 do 25 kwietnia. Pakiet zawiera noclegi, wyżywienie oraz świąteczne atrakcje: uroczyste śniadanie wielkanocne i degustację folwarcznych nalewek.

 

Villa Bohema serdecznie zaprasza do spędzenia Świąt Wielkiej Nocy właśnie w tym hotelu. Dlaczego? Argumentem, który może nas przekonać jest jedna z przygotowanych atrakcji - uroczysta kolacja z muzyką na żywo. Świąteczny pakiet zawiera noclegi w dniach: 22 - 25 kwietnia oraz pełne wyżywienie.

 

Wiatrakowo zaprasza wszystkich gości w okresie świątecznym - od 22  do 26 kwietnia.  W sobotę po śniadaniu każdy będzie mógł wziąć udział w malowaniu pisanek oraz robieniu ozdób i koszyczków wielkanocnych pod okiem artysty. Potem z tymi z koszyczkami odbędzie się przejazd bryczkami do kazimierskiego kościoła. W niedzielę odbędzie się kolacja w blasku świec połączona z degustacją win. No i jeszcze jedna niespodzianka - doba hotelowa wydłużona do wtorku - 26 kwietnia.

 

Villa Prezydent również zachęca wszystkich do spędzenia rodzinnych Święt Wielkiej Nocy w Kazimierzu Dolnym. Czy warto skorzystać? Ależ oczywiście! Pakiet świąteczny zawiera: noclegi w dniach 22 - 25 kwietnia (26 kwietnia - gratis), pod okiem artystów ludowych - malowanie i przygotowanie pisanek, wykonywanie palm wielkanocnych, zdobienie stołów świątecznych oraz wyjazd dorożkami do kościoła ze święconką. A na koniec pożegnalne ognisko z myśliwskim bigosem i swojską kiełbasą.

 

Proponowane noclegi:

 

 

Idelne miejsce na śniadanie, obiad lub kolację:

 

Skomentuj


Dodane komentarze (3)

  • mieszkanka
    Wydaje mi się, że jak zapraszamy gości do siebie a szczególnie na święta to solidnie się przygotowujemy do tej wizyty. A to co , zapewniamy spokój, ciszę i...brudne miasto. Wydaje mi się, że jeżeli zaproszenie na święta to i porządek jest ważny. Ja mam takie zdanie, może można inaczej, nie wiem.
  • moderator
    był nie związany z tematem, w żaden, nawet najbardziej naciągany sposób
  • mieszkanka
    Chciałabym wiedzieć dlaczego mój komentarz w sprawie czystości naszego miasta został usunięty?

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Długi Weekend majowy 2024 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Pokaż stopkę