Święta Wielkanocne w Kazimierzu

Skomentuj (3)

Tegoroczne Święta Wielkiej Nocy wypadają pod koniec kwietnia. Jest więc szansa, że wiosna zdąży nadejść. Długie świąteczne spacery, kawa na świeżym powietrzu oraz niepowtarzalna atmosfera miejsca - tak mogą wyglądać Wasze święta. W Kazimierzu Dolnym nad Wisłą.

Wielkanoc to największe święto chrześcijańskie w Polsce. Jest ono także największym świętem kulinarnym. Tradycyjnie obchodzone w gronie rodzinnym może być okazją do wypoczynku i zafundowania sobie wiosennych wczasów w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą. Tu odnaleźć można spokój i ciszę oraz tę niepowtarzalną atmosferę Świąt Wielkiej Nocy. Tu można się poczuć jak w domu...

 

Kazimierscy hotelarze przygotowali dla Państwa wiele ciekawych atrakcji, które urozmaicą to kilkudniowe leniuchowanie przy suto obstawionym stole. Oto najciekawsze z nich:

 

Hotel Zajazd Piastowski oferuje pakiet w terminie - 23-25 kwietnia. Swoim gościom proponuje noclegi wraz z pełnym wyżywieniem oraz specjalnie przygotowane atrakcje - Kiermasz Wielkanocny ze słodkim poczęstunkiem i pokaz kulinarny ze słodkim bufetem.

 

Folwark Walencja zapewnia, że ten wyjątkowy świąteczny czas spędzony w pensjonacie na długo pozostanie w Państwa pamięci. Przygotowana oferta przewiduje pobyt gości w dniach od 22 do 25 kwietnia. Pakiet zawiera noclegi, wyżywienie oraz świąteczne atrakcje: uroczyste śniadanie wielkanocne i degustację folwarcznych nalewek.

 

Villa Bohema serdecznie zaprasza do spędzenia Świąt Wielkiej Nocy właśnie w tym hotelu. Dlaczego? Argumentem, który może nas przekonać jest jedna z przygotowanych atrakcji - uroczysta kolacja z muzyką na żywo. Świąteczny pakiet zawiera noclegi w dniach: 22 - 25 kwietnia oraz pełne wyżywienie.

 

Wiatrakowo zaprasza wszystkich gości w okresie świątecznym - od 22  do 26 kwietnia.  W sobotę po śniadaniu każdy będzie mógł wziąć udział w malowaniu pisanek oraz robieniu ozdób i koszyczków wielkanocnych pod okiem artysty. Potem z tymi z koszyczkami odbędzie się przejazd bryczkami do kazimierskiego kościoła. W niedzielę odbędzie się kolacja w blasku świec połączona z degustacją win. No i jeszcze jedna niespodzianka - doba hotelowa wydłużona do wtorku - 26 kwietnia.

 

Villa Prezydent również zachęca wszystkich do spędzenia rodzinnych Święt Wielkiej Nocy w Kazimierzu Dolnym. Czy warto skorzystać? Ależ oczywiście! Pakiet świąteczny zawiera: noclegi w dniach 22 - 25 kwietnia (26 kwietnia - gratis), pod okiem artystów ludowych - malowanie i przygotowanie pisanek, wykonywanie palm wielkanocnych, zdobienie stołów świątecznych oraz wyjazd dorożkami do kościoła ze święconką. A na koniec pożegnalne ognisko z myśliwskim bigosem i swojską kiełbasą.

 

Proponowane noclegi:

 

 

Idelne miejsce na śniadanie, obiad lub kolację:

 

Skomentuj


Dodane komentarze (3)

  • mieszkanka
    Wydaje mi się, że jak zapraszamy gości do siebie a szczególnie na święta to solidnie się przygotowujemy do tej wizyty. A to co , zapewniamy spokój, ciszę i...brudne miasto. Wydaje mi się, że jeżeli zaproszenie na święta to i porządek jest ważny. Ja mam takie zdanie, może można inaczej, nie wiem.
  • moderator
    był nie związany z tematem, w żaden, nawet najbardziej naciągany sposób
  • mieszkanka
    Chciałabym wiedzieć dlaczego mój komentarz w sprawie czystości naszego miasta został usunięty?

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2021.
Pokaż stopkę