„Serce, serduszko...” Jana Jakuba Kolskiego

Skomentuj (12)

zobacz więcej (8)

Chcesz zagrać filmie? Masz okazję. Pod koniec października w Kazimierzu realizowane będą zdjęcia do filmu Jana Jakuba Kolskiego „Serce, serduszko i wyprawa na koniec świata”. Poszukiwani statyści.

W ostatni weekend filmowcy z ekipy Jana Jakuba Kolskiego przeprowadzali w Miasteczku przegląd plenerów, w których realizowane będą zdjęcia do filmu „Serce, serduszko i wyprawa na koniec świata”. To poetycka opowieść o dwunastolatce Maszeńce z domu dziecka, która podróżuje po Polsce walcząc o spełnienie swoich marzeń. Kazimierz Dolny pod swoją własną nazwą jest jednym z przystanków na jej drodze. W filmie zobaczymy Rynek, Wisłę, Korzeniowy Dół i wzgórze Albrechtówki, a także drogi i pola w okolicach Dobrego i Podgórza. W sobotę 21 września ekipa filmowa z udziałem m.in. kierownika produkcji, scenografa i kierownika planu sporządzała dokumentację techniczną tych miejsc.

Zdjęcia do filmu „Serce, serduszko i wyprawa na koniec świata” Jana Jakuba Kolskiego rozpoczną się już za tydzień i potrwają do grudnia. Spośród 28 dni zdjęciowych 6 zaplanowano w Kazimierzu i okolicach. Oprócz tego plenery realizowane będą między innymi w Bieszczadach, Łodzi i Gdańsku.

W Kazimierzu zdjęcia rozpoczyna się 25 października. Poszukiwani statyści. Mile widziane całe rodziny.

25 października - 60 osób w różnym wieku( kobiety, mężczyźni, dzieci)
26 października - 15 osób w tym 3 osoby z samochodami
27 października - 15 osób w tym 3 osoby z samochodami
28 października -  70 osób w różnym wieku.

Zgłoszenia zawierające imię, nazwisko, wiek, zdjęcie i numer kontaktowy należy przesłać na adres: filmkolskiego@gmail.com

 

Skomentuj


Dodane komentarze (12)

 • Jan Kowalski
  A byłyście w różnym wieku?
 • marz
  a my z kolezankami tam bylysmy i nic nam nie powiedziano...choc wyrazilysmy chec (statysci chyba bali sie konkurencji ;), z samochodem na dodatek
 • Natalka Kostka
  a którego to jest
 • Natalka Kostka
  Ja mam blisko do Kazimierza
 • Natalia Kostka
  Ja chcę być w filmie
 • emigrator
  dobra wiadomosc. bardzo lubie filmy pana kolskiego wiec dobrze wiedziec ze zabiera sie za realizacje kolejnego i to jeszcze w misteczku! fajnie!
 • szok
  Tadziu nie przesadzaj , daleko to jest z Warszawy do Sydney .
 • Tadek
  A nie dałoby się zagrać eksternistycznie? Bo daleko trochę...
 • szok
  Raz kozie śmierć ,Tadek ni rób tego psu i sobie ,a nóż widelec wielka kariera przed Tobą ?Pakuj psa i siebie do pociągu (tylko nie wsiadaj do byle jakiego)i hajda do Kazimierza.
 • Tadek
  Ja samochodu nie mam, więc nie udostępnię. mam pieska i możemy przyjść razem. Tylko żebym potem nie zapomniał, czy byłem z pieskiem, czy bez pieska. A tak na poważnie- żałuję, że mnie tam nie będzie. Mam poczucie winy, że światowa kinematografia wiele na tym straci. :)
 • pijany znad Grodarza
  @ Tadek> Może byś swój udział zadeklarował w grupie " osoby z samochodami" Majac " różny wiek" musisz posiadać różniste samochody i o to własnie chodzi p. Kolskiemu, bo coś mi się wydaje, że ostatecznie tytuł filmu będzie brzmieć:" Serce, serduszko i wyprawa na koniec świata bogatego Polaka. / w nawiasie: za chlebem/
 • Tadek
  Jestem osobą w różnym wieku. Jadę!

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2020.
Pokaż stopkę