Powracają dyżury radnych

Skomentuj (3)

Po przerwie związanej z remontem Kazimierskiego Ośrodka Kultury radni Rady Miejskiej ponownie zapraszają mieszkańców miasta i gminy Kazimierz na spotkania. Najbliższy dyżur już 15 lutego w godzinach 16.00 – 17.00.

Na początku kadencji radni Rady Miejskiej systematycznie spotykali się z mieszkańcami Kazimierza podczas dyżurów w Kazimierskim Ośrodku Kultury. Remont budynku i przeniesienie Ośrodka do pomieszczeń Banku Spółdzielczego sprawił, że dyżury radnych zostały zawieszone. Dlaczego? Dla wielu przeszkodą były strome schody prowadzące do mieszczących się na piętrze pomieszczeń Ośrodka Kultury.

- W tym czasie łatwiej mieszkańcom było spotkać się ze mną na ulicy i rynku, niż w budynku – mówi Ewa Wolna, która po powrocie Kazimierskiego Ośrodka Kultury Promocji i Turystyki do budynku przy ul. Lubelskiej jako pierwsza rozpoczęła dyżur radnej.

8 lutego w godzinach 12.00 – 13.00 dyżur pełnić będzie radny Janusz Kowalski, a 15 lutego (piątek) w godz. 16.oo – 17.oo - Rafał Suszek.

Kiedy będą dyżury pozostałych radnych? O tym będą informować ogłoszenia w Urzędzie Miasta i na tablicach ogłoszeń zamieszczane z tygodniowym wyprzedzeniem.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (3)

  • pijany znad Grodarza
    Panie Rafale Suszek. Na blogu Janusza Kowalskiego wyczytałem wniosek, by osoba, która przygarnie bezplatnego, psa, kota miała zapewniona bezplatna sterylizacje/kastrację/ tegoż zwierzatka. Wiem, że tak postepuje bardzo wiele miast i miasteczek. Jest to o wiele mniej niż 700 zł za odlowienie i opłaty za schronisko.
  • pielgrzym
    to J,K super radny pociągnie szychtę 24/24 dla dobra społecznego i oczywiście rozwoju miasta a co...! tak uczono i wpojono dla dobra miasta i Ojczyzny
  • Wisła
    Trzeba się wybrać na ten dyżur i załatwić konkretne problemy ludu kazimierskiego, co nie.

Mapa

Informacje o mieście

Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę