Powracają dyżury radnych

Skomentuj (3)

Po przerwie związanej z remontem Kazimierskiego Ośrodka Kultury radni Rady Miejskiej ponownie zapraszają mieszkańców miasta i gminy Kazimierz na spotkania. Najbliższy dyżur już 15 lutego w godzinach 16.00 – 17.00.

Na początku kadencji radni Rady Miejskiej systematycznie spotykali się z mieszkańcami Kazimierza podczas dyżurów w Kazimierskim Ośrodku Kultury. Remont budynku i przeniesienie Ośrodka do pomieszczeń Banku Spółdzielczego sprawił, że dyżury radnych zostały zawieszone. Dlaczego? Dla wielu przeszkodą były strome schody prowadzące do mieszczących się na piętrze pomieszczeń Ośrodka Kultury.

- W tym czasie łatwiej mieszkańcom było spotkać się ze mną na ulicy i rynku, niż w budynku – mówi Ewa Wolna, która po powrocie Kazimierskiego Ośrodka Kultury Promocji i Turystyki do budynku przy ul. Lubelskiej jako pierwsza rozpoczęła dyżur radnej.

8 lutego w godzinach 12.00 – 13.00 dyżur pełnić będzie radny Janusz Kowalski, a 15 lutego (piątek) w godz. 16.oo – 17.oo - Rafał Suszek.

Kiedy będą dyżury pozostałych radnych? O tym będą informować ogłoszenia w Urzędzie Miasta i na tablicach ogłoszeń zamieszczane z tygodniowym wyprzedzeniem.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (3)

  • pijany znad Grodarza
    Panie Rafale Suszek. Na blogu Janusza Kowalskiego wyczytałem wniosek, by osoba, która przygarnie bezplatnego, psa, kota miała zapewniona bezplatna sterylizacje/kastrację/ tegoż zwierzatka. Wiem, że tak postepuje bardzo wiele miast i miasteczek. Jest to o wiele mniej niż 700 zł za odlowienie i opłaty za schronisko.
  • pielgrzym
    to J,K super radny pociągnie szychtę 24/24 dla dobra społecznego i oczywiście rozwoju miasta a co...! tak uczono i wpojono dla dobra miasta i Ojczyzny
  • Wisła
    Trzeba się wybrać na ten dyżur i załatwić konkretne problemy ludu kazimierskiego, co nie.

Mapa

Informacje o mieście

Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Długi Weekend majowy 2024 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Pokaż stopkę