Pomóżmy rodzinie Sulkiewiczów!

U schyłku starego roku pożar dotknął kultową kazimierską restaurację - Knajpę u Fryzjera. Pomóżmy pogorzelcom! Z samego współczucia nic się nie urodzi!

Koncerty oraz aukcję obrazów i innych przedmiotów zaplanowali przyjaciele Knajpy u Fryzjera, którzy organizują akcję pomocową na rzecz restauratorów dotkniętych pożarem 31 grudnia ubiegłego roku.

Koncert zespołu „Dziady Kazimierskie” odbędzie się 19 stycznia o godzinie 19.00 w klubojadalni „Przystanek Korzeniowa”, która dochód z cegiełek i zysk z tego dnia przekaże na rzecz poszkodowanych. Tu również zbierane są obrazy i inne przedmioty, które 10 lutego o godzinie 18.00 w warszawskiej restauracji „Żywiciel” na Placu Inwalidów 10 zostaną zlicytowane na „Kazimierskiej aukcji dzieł sztuki”. Są już pierwsze obrazy, ale każda pomoc mile widziana.

Także na luty zaplanowano kolejny koncert. Wiadomo już,  że „Wielkie granie przyjaciół restauracji „Moc muzyki klezmerskiej” dla rodziny Sulkiewiczów” odbędzie się w SAPR-ie. Szczegóły podamy wkrótce.

 

- Celem jest pomoc dla Zuzy, Roberta, Neli i Franka - mówią organizatorzy akcji z "Przystanku Korzeniowa". -  Pomagamy rodzinie i za to z góry dziękujemy. Jest to akcja ludzi dla ludzi...

 

Włączmy się w tę akcję. Pomóżmy poszkodowanym.

 

 

 

Aktualizacja:

Na prośbę Państwa Sulkiewiczów komentarze w tym newsie zostały wyłączone.

Mapa

Restauracje

Knajpa "U FRYZJERA"


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2021! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Zaskocz ją na Walentynki 2021. Wyjedź razem z nim w nieznane. Zobacz oferty walentynkowe na romantyczny weekend dla dwojga.
Pokaż stopkę