Piknik na świętej Anny

Skomentuj (2)

zobacz więcej (19)

Zabawy, konkursy sprawnościowe, wspólne rysowanie, malowanie twarzy, loteria fantowa, pokaz strażacki i poczęstunek przy muzyce wypełniły II Piknik Integracyjny zorganizowany z okazji święta patronki Kazimierskiego Stowarzyszenia Dobroczynnego pw. św. Anny.

II Piknik Integracyjny zorganizowany przez Kazimierskie Stowarzyszenie Dobroczynne pod wezwaniem św. Anny oraz parafię Rzymskokatolicką w Kazimierzu Dolnym odbył się 26 lipca 2013 r. Okazją do wspólnego świętowania był odpust parafialny oraz imieniny patronki stowarzyszenia - św. Anny.

Duża przestrzeń górnego parkingu przy kazimierskiej plebanii w piątkowe popołudnie wypełniła się gośćmi. Przybyli przedstawiciele lokalnych władz samorządowych, członkowie stowarzyszenia oraz rodziny z dziećmi.

Najwięcej atrakcji organizatorzy przygotowali właśnie dla dzieci. Były zabawy i konkursy sprawnościowe, wspólne rysowanie na wielkim kartonie i loteria fantowa, w której każdy los wygrywał, a fantami były prace wykonane przez członków Stowarzyszenia. Zorganizowano miejsce do gry w piłkę i skakania na trampolinie. Była też możliwość obejrzenia z bliska wyposażenia strażackiego wozu bojowego.

Piknik nie byłby piknikiem bez poczęstunku, któremu towarzyszyła muzyka. Atmosfera sprzyjała biesiadzie i rozmowom z dawno niekiedy niewidzianymi znajomymi.

Kolejny piknik – za rok.


Relacja: Katarzyna Bączkowska
Zdjęcia: Sylwia Wyzińska, Patryk Rubacha

 

Skomentuj


Dodane komentarze (2)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2024. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę