Konkurs na logo

Skomentuj (6)

Kazimierskie Stowarzyszenie Dobroczynne pod wezwaniem św. Anny ogłasza konkurs na logo organizacji.  Konkurs ma charakter otwarty.

Kazimierskie Stowarzyszenie Dobroczynne pod wezwaniem św. Anny ogłasza konkurs na logo organizacji.  Konkurs ma charakter otwarty.

Na konkurs można nadesłać 1 do 3 projektów. Projekty mogą być wykonane w dowolnej technice. Nie ma wymagań co do kształtu, kolorów i rodzaju czcionki użytych w logo.

Znak logo powinien nawiązywać do wartości, którymi kieruje się Stowarzyszenie:  dobro, wspólnota, wsparcie i niesienie pomocy osobom starszym i niepełnosprawnym; podkreślać nawiązanie Stowarzyszenia  do tradycji  dawnej Fundacji św. Anny oraz zawierać symboliczne elementy związane z miastem Kazimierz Dolny.

Projekty konkursowe można przesłać w wersji elektronicznej email: stowarzyszenie.sw.anna@gmail.com  lub drogą pocztową na adres siedziby Stowarzyszenia (ul. Zamkowa 6; 24 – 120 Kazimierz Dolny). Koperta lub wiadomość elektroniczna powinna zawierać dopisek: "Konkurs na logo Stowarzyszenia”.

Termin doręczenia projektów:
- drogą pocztową: do dnia 30.04.2013
- drogą elektroniczną : do dnia 6.05.2013

Konkurs rozstrzygnie Komisja Konkursowa wyłoniona przez Zarząd Stowarzyszenia, przewiduje się wyłonienie jednej pracy zwycięskiej. Laureat konkursu otrzyma:

 • honorowe członkostwo w Stowarzyszeniu;
 • zaproszenie do udziału w II Pikniku Integracyjnym z okazji imienin Patronki Stowarzyszenia planowanym na dzień 26 lipca 2013 lub
 • zaproszenie do nieodpłatnego udziału w dwudniowej pielgrzymce osób starszych i niepełnosprawnych do Częstochowy (wrzesień 2013).

 

Ponadto wszystkie prace nadesłane w terminach doręczenia projektu na konkurs zostaną opublikowane na portalu www.kazimierzdolny.pl
W celu zapoznania się z regulaminem bądź uzyskania szczegółowych informacji  o konkursie osoby zainteresowane prosimy o kontakt na email:  stowarzyszenie.sw.anna@gmail.com .

Tekst: Katarzyna Bączkowska

 

Skomentuj


Dodane komentarze (6)

 • Obserwator
  Panie j.k pan zasiądzie w komisji pan sie zna na wszystkim!! Czyli niczymmmm! Wszystko złe !! Standardzik od lat, logo złe , kibel inny jak u taty . Pisze pan na portalu pod czterema @@@ loginami, a teraz z nazwiska pan wypalił ? Dziwne i podejrzane coś jest na rzeczy !!!...
 • Szok
  jak pojawi się oko , cyrkiel, trójkąt , gwiazda , G lub słońce to będzie wiadomo kto w tym palce maczał.
 • kazimierzak
  To bardzo dobra inicjatywa.Fundacja zadba o losy ludzi nieszczęśliwych.Co chodzi o konkurs mam jednak pewność ci co decydowali o projekcie szkoły,szalecie miejskim czy też wybierali logo miasta robili to za pieniądze.W tym przypadku to praca społeczna i oni nie będą tym konkursem zainteresowani.To dobra wiadomość!
 • Janusz Kowalski
  Szczere gratulacje!Mam cichą nadzieje,że w komisji konkursowej nie zasiądą osoby, które wybrały Nam logo miasta, czy projekt szkoły. toalet
 • pijany znad Grodarza
  Jak wszystko ulega komercjalizacji. Już nazwa nie wystarczy? No tak. Znaki czasu. I tylko nie wiedzieć dlaczego tych ZNAKOW nie widzi sie w odniesieniu do odmienność seksualnych. Dziwne ZNAKI.
 • Wanda Michalak
  Z sympatią i uznaniem obserwuję Stowarzyszenie pw. św. Anny. Gratulacje dla organizatorów i redaktorki Kasi Bączkowskiej.

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2022! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2022. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę