Parafialny Festyn Rodzinny 2014

Kazimierskie Stowarzyszenie Dobroczynne pw. św. Anny oraz Parafia Rzymsko-Katolicka w Kazimierzu Dolnym serdecznie zaprasza do udziału w III Parafialnym Festynie Rodzinnym organizowanym z okazji dnia imienin św. Anny patronki Stowarzyszenia.

III Parafialny Festyn Rodzinny odbędzie się w niedzielę 27 lipca na placu za nową plebanią ul. Zamkowa 6. Rozpoczęcie imprezy o godz. 15.00.
Wśród wielu atrakcji Pikniku znajdą się m.in.: rodzinne gry i konkursy, muzyczne biesiadowanie, gra fantowa (m.in. z prac wykonanych przez członków Stowarzyszenia), niespodzianki dla dzieci (m.in. trampolina, zjeżdżalnia, pokazy strażackie), poczęstunek grillowy.


Serdecznie zapraszamy dzieci – te mniejsze i nieco większe – z rodzicami, dziadkami, ciociami i wujkami. Dla wszystkich znajdzie się miejsce.

 

Tekst: Katarzyna Bączkowska

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Weekend listopadowy 11-15 listopada 2022 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę