Osiem na ósmego

Skomentuj (1)

W Galerii Mit trwają przygotowania do wystawy na Dzień Kobiet "Osiem na ósmego”. Wernisaż przewidziano na 9 marca na godz. 12.00 w Galerii Mit Piwnica na ul. Senatorskiej 1.

Już po raz drugi Galeria Mit Piwnica włącza się w organizację cyklu imprez „Kazimierz bywa kobietą”. I tym razem zobaczymy tu wystawę, na której prezentowana będzie twórczość pań.

- Rok temu wystawa miała inną formułę - swoje prace pokazywały prawie wszystkie malujące panie związane z Kazimierzem i naszą galerią – mówi Agnieszka Mitura. – Tym razem wystawiać będzie osiem kobiet i nie tylko malarstwo. Oprócz znanych w Miasteczku (i nie tylko) autorek – Marty Andały, Barbary Buczek, Uty Gnatowskiej, Marii Lipiec, Agnieszki Mitury i Elwiry Woźniak pokażemy obrazy znakomitej krakowskiej malarki – Moniki Krzakiewicz – wspaniałe, wysmakowane, subtelne półakty i ubiory zaprojektowane przez Barbarę Sołdaj – absolwentkę Instytutu Wychowania Artystycznego UMCS w Lublinie,  artystki, która w swojej twórczości skupia się na poszukiwaniu związków między grafiką a sztuką użytkową.

Wernisaż wystawy „8 na 8” odbędzie się 9 marca 2013 o godz.12.00 w Galerii Mit Piwnica ul. Senatorska 1. Wystawa potrwa do 9 kwietnia.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

Mapa

Galerie

GALERIA MIT


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2024. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę