Osiem na ósmego

Skomentuj (1)

W Galerii Mit trwają przygotowania do wystawy na Dzień Kobiet "Osiem na ósmego”. Wernisaż przewidziano na 9 marca na godz. 12.00 w Galerii Mit Piwnica na ul. Senatorskiej 1.

Już po raz drugi Galeria Mit Piwnica włącza się w organizację cyklu imprez „Kazimierz bywa kobietą”. I tym razem zobaczymy tu wystawę, na której prezentowana będzie twórczość pań.

- Rok temu wystawa miała inną formułę - swoje prace pokazywały prawie wszystkie malujące panie związane z Kazimierzem i naszą galerią – mówi Agnieszka Mitura. – Tym razem wystawiać będzie osiem kobiet i nie tylko malarstwo. Oprócz znanych w Miasteczku (i nie tylko) autorek – Marty Andały, Barbary Buczek, Uty Gnatowskiej, Marii Lipiec, Agnieszki Mitury i Elwiry Woźniak pokażemy obrazy znakomitej krakowskiej malarki – Moniki Krzakiewicz – wspaniałe, wysmakowane, subtelne półakty i ubiory zaprojektowane przez Barbarę Sołdaj – absolwentkę Instytutu Wychowania Artystycznego UMCS w Lublinie,  artystki, która w swojej twórczości skupia się na poszukiwaniu związków między grafiką a sztuką użytkową.

Wernisaż wystawy „8 na 8” odbędzie się 9 marca 2013 o godz.12.00 w Galerii Mit Piwnica ul. Senatorska 1. Wystawa potrwa do 9 kwietnia.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

Mapa

Galerie

GALERIA MIT


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę