Okiem Sylwestra Doraczyńskiego

Skomentuj (4)

W sobotę, 1 sierpnia w samo południe w Kazimierskim Ośrodku Kultury odbędzie się wernisaż wystawy „Sylwester Doraczyński  - fotografia reportażowa”. Prezentowane na wystawie zdjęcia robione były w Polsce i Rumunii.

Pochodzę z Kazimierza Dolnego. Fotografią interesuję się już od około dziesięciu lat. Na początku swojej przygody z fotografią interesował mnie głównie pejzaż. Nauka w Warszawskiej Szkole Fotografii skierowała mnie jednak w kierunku fotografii reportażowej i portretowej. Moim celem jest fotografowanie ludzi w ich naturalnym środowisku. Poprzez fotografowanie demonstracji czy pikiet uczę się podchodzić do obcych ludzi coraz bliżej.

 

Jestem absolwentem wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie, kierunku Animator i Menadżer Kultury, specjalizacja fotografia. Obecnie jestem na etapie robienia dyplomu w Warszawskiej Szkole Fotografii. Dzięki współpracy z GM – Studio mogę rozwijać swoją pasję, doskonalić warsztat i poznawać tajniki fotografii reklamowej.

 

Chciałbym serdecznie podziękować firmie KINZO za sponsorowanie tej wystawy oraz Kazimierskiemu Ośrodkowi Kultury za jej przygotowanie.

 

Wystawę oglądać można do 15 sierpnia w godzinach pracy Kazimierskiego Ośrodka Kultury (10.00 – 18.00).

 

źródło: Sylwester Doraczyński, katalog wystawy

Skomentuj


Dodane komentarze (4)

Mapa

Kultura

Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2024. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Pokaż stopkę