Okiem Sylwestra Doraczyńskiego

Skomentuj (4)

W sobotę, 1 sierpnia w samo południe w Kazimierskim Ośrodku Kultury odbędzie się wernisaż wystawy „Sylwester Doraczyński  - fotografia reportażowa”. Prezentowane na wystawie zdjęcia robione były w Polsce i Rumunii.

Pochodzę z Kazimierza Dolnego. Fotografią interesuję się już od około dziesięciu lat. Na początku swojej przygody z fotografią interesował mnie głównie pejzaż. Nauka w Warszawskiej Szkole Fotografii skierowała mnie jednak w kierunku fotografii reportażowej i portretowej. Moim celem jest fotografowanie ludzi w ich naturalnym środowisku. Poprzez fotografowanie demonstracji czy pikiet uczę się podchodzić do obcych ludzi coraz bliżej.

 

Jestem absolwentem wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie, kierunku Animator i Menadżer Kultury, specjalizacja fotografia. Obecnie jestem na etapie robienia dyplomu w Warszawskiej Szkole Fotografii. Dzięki współpracy z GM – Studio mogę rozwijać swoją pasję, doskonalić warsztat i poznawać tajniki fotografii reklamowej.

 

Chciałbym serdecznie podziękować firmie KINZO za sponsorowanie tej wystawy oraz Kazimierskiemu Ośrodkowi Kultury za jej przygotowanie.

 

Wystawę oglądać można do 15 sierpnia w godzinach pracy Kazimierskiego Ośrodka Kultury (10.00 – 18.00).

 

źródło: Sylwester Doraczyński, katalog wystawy

Skomentuj


Dodane komentarze (4)

Mapa

Kultura

Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2021. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2021. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Pokaż stopkę