Fotografie Sylwestra Doraczyńskiego

Skomentuj (2)

zobacz więcej (6)

Tragedia, która 10 kwietnia wydarzyła się pod Smoleńskiem, długo nie schodziła z pierwszych stron gazet. Dziś, gdy od katastrofy minął już ponad miesiąc zapraszamy Państwa na wystawę fotografii Sylwestra Doraczyńskiego pt. „Żałoba”. Wernisaż - 4 czerwca o godz. 17:00 w Ośrodku Kultury.

 

Sylwester Doraczyński pochodzi z Kazimierza Dolnego, gdzie stawiał pierwsze kroki jako fotograf. Artysta jest absolwentem wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie, kierunku Animator i Menadżer Kultury, specjalizacja fotografia, w 2008 roku ukończył też Warszawską Szkołę Fotografii. Sylwester Doraczyński na stałe współpracuje z G-M Studio, Pomada Fashion Ofice i Ochnik.

 

Wystawa prezentowana w Kazimierskim Ośrodku Kultury jest drugą indywidualną wystawą fotografii autorstwa Sylwestra Doraczyńskiego. Wernisaż odbędzie się 4 czerwca o godz. 17:00. Prezentowane na wystawie prace zostały wykonane w Warszawie w czasie trwania żałoby narodowej po katastrofie w Smoleńsku.

 

Na swoim koncie artysta ma jedną wystawę indywidualną:
- „ Sylwester Doraczyński - fotografia reportażowa”, Kazimierski Ośrodek Kultury, 2009 r., oraz udział w wystawach zbiorowych:
- „Festiwal Artystyczny Dwie Strony – Kazimierz , Janowiec”, 2006 r.
- „Galeria Bezdomna”, Kazimierz Dolny 2007 r.
- „Rzeka i ludzie”, Kazimierz Dolny 2008 r.
- „Chleba naszego powszedniego”, Kazimierz Dolny 2008 r., 2009 r.

 

Zdjęcia Sylwestra Doraczyńskiego można również oglądać na stronie www.sdfoto.pl

 

Wystawę oglądać można do 20 czerwca 2010 r. w godzinach pracy Kazimierskiego Ośrodka Kultury (10.00 – 18.00).

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

Mapa

Kultura

Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2022! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2022. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę