Fotografie Sylwestra Doraczyńskiego

Skomentuj (2)

zobacz więcej (6)

Tragedia, która 10 kwietnia wydarzyła się pod Smoleńskiem, długo nie schodziła z pierwszych stron gazet. Dziś, gdy od katastrofy minął już ponad miesiąc zapraszamy Państwa na wystawę fotografii Sylwestra Doraczyńskiego pt. „Żałoba”. Wernisaż - 4 czerwca o godz. 17:00 w Ośrodku Kultury.

 

Sylwester Doraczyński pochodzi z Kazimierza Dolnego, gdzie stawiał pierwsze kroki jako fotograf. Artysta jest absolwentem wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie, kierunku Animator i Menadżer Kultury, specjalizacja fotografia, w 2008 roku ukończył też Warszawską Szkołę Fotografii. Sylwester Doraczyński na stałe współpracuje z G-M Studio, Pomada Fashion Ofice i Ochnik.

 

Wystawa prezentowana w Kazimierskim Ośrodku Kultury jest drugą indywidualną wystawą fotografii autorstwa Sylwestra Doraczyńskiego. Wernisaż odbędzie się 4 czerwca o godz. 17:00. Prezentowane na wystawie prace zostały wykonane w Warszawie w czasie trwania żałoby narodowej po katastrofie w Smoleńsku.

 

Na swoim koncie artysta ma jedną wystawę indywidualną:
- „ Sylwester Doraczyński - fotografia reportażowa”, Kazimierski Ośrodek Kultury, 2009 r., oraz udział w wystawach zbiorowych:
- „Festiwal Artystyczny Dwie Strony – Kazimierz , Janowiec”, 2006 r.
- „Galeria Bezdomna”, Kazimierz Dolny 2007 r.
- „Rzeka i ludzie”, Kazimierz Dolny 2008 r.
- „Chleba naszego powszedniego”, Kazimierz Dolny 2008 r., 2009 r.

 

Zdjęcia Sylwestra Doraczyńskiego można również oglądać na stronie www.sdfoto.pl

 

Wystawę oglądać można do 20 czerwca 2010 r. w godzinach pracy Kazimierskiego Ośrodka Kultury (10.00 – 18.00).

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

Mapa

Kultura

Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2022. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2021. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Pokaż stopkę