Ogłoszenie Burmistrza

Skomentuj (4)

Burmistrz Kazimierza Dolnego informuje mieszkańców Gminy Kazimierz Dolny o rozpoczęciu w dniu 9 stycznia 2017 roku konsultacji społecznych projektu uchwały o wyznaczeniu obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji.

Dodatkowe informacje oraz materiały poddawane konsultacjom, tj. projekt uchwały wraz z załącznikami, będą dostępne w Biuletynie Informacji Publicznej oraz na stronie gminnej.

Uwagi można składach w Urzędzie Miasta w Kazimierzu Dolnym, ul. Senatorska 5 do dnia 8 lutego 2017 roku.

 

Źródło: Urząd Miasta i Gminy
w Kazimierzu Dolnym

Skomentuj


Dodane komentarze (4)

 • Mamusia
  Ja poproszę o zdegradowanie i rewitalizację ul. Puławskiej od kościoła do parkingów! Juz nawet psy tu mało s[...]ą, bo nikt tą dziadowską ulicą chodzić nie chce na spacer z pupilem! Jak sobie urwę koło w wózku dziecięcym albo skręcę kostkę to przyjdę do gminy po odszkodowanie!
 • piekarnik
  Ale tam nie ma żadnych dodatkowych informacji. Jest jakiś projekt uchwały, z którego nic nie wynika. Tylko zamieszanie siejecie.
 • Bolek
  Totalny bełkot. Nie wspomnę już o interpunkcji. Panie Rzeczniku Prasowy czy Pan czyta co ktoś pisze. Może Pan by raczył po polsku napisać wewnętrzną urzędową nowomowę.
 • blondynka
  Proszę o wytłumaczenie w zrozumiałym dla małego móżdżku języku, co to jest i co ma na celu "wyznaczenie obszaru zdegradowanego" w naszym pięknym mieście Kazimierzu Dolnym?
  Może chodzi o wyznaczenie nowego wysypiska śmieci?
  Może nowy plac dla działalności naszych kochanych wróżbitek rynkowych?
  Rewitalizacja - to słowo chociaż bardzo trudne, już słyszałam.
  Muzyka łagodzi obyczaje...

Mapa

Informacje o mieście

Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2021. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2021. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Pokaż stopkę