Ogłoszenie Burmistrza

Skomentuj (4)

Burmistrz Kazimierza Dolnego informuje mieszkańców Gminy Kazimierz Dolny o rozpoczęciu w dniu 9 stycznia 2017 roku konsultacji społecznych projektu uchwały o wyznaczeniu obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji.

Dodatkowe informacje oraz materiały poddawane konsultacjom, tj. projekt uchwały wraz z załącznikami, będą dostępne w Biuletynie Informacji Publicznej oraz na stronie gminnej.

Uwagi można składach w Urzędzie Miasta w Kazimierzu Dolnym, ul. Senatorska 5 do dnia 8 lutego 2017 roku.

 

Źródło: Urząd Miasta i Gminy
w Kazimierzu Dolnym

Skomentuj


Dodane komentarze (4)

 • Mamusia
  Ja poproszę o zdegradowanie i rewitalizację ul. Puławskiej od kościoła do parkingów! Juz nawet psy tu mało s[...]ą, bo nikt tą dziadowską ulicą chodzić nie chce na spacer z pupilem! Jak sobie urwę koło w wózku dziecięcym albo skręcę kostkę to przyjdę do gminy po odszkodowanie!
 • piekarnik
  Ale tam nie ma żadnych dodatkowych informacji. Jest jakiś projekt uchwały, z którego nic nie wynika. Tylko zamieszanie siejecie.
 • Bolek
  Totalny bełkot. Nie wspomnę już o interpunkcji. Panie Rzeczniku Prasowy czy Pan czyta co ktoś pisze. Może Pan by raczył po polsku napisać wewnętrzną urzędową nowomowę.
 • blondynka
  Proszę o wytłumaczenie w zrozumiałym dla małego móżdżku języku, co to jest i co ma na celu "wyznaczenie obszaru zdegradowanego" w naszym pięknym mieście Kazimierzu Dolnym?
  Może chodzi o wyznaczenie nowego wysypiska śmieci?
  Może nowy plac dla działalności naszych kochanych wróżbitek rynkowych?
  Rewitalizacja - to słowo chociaż bardzo trudne, już słyszałam.
  Muzyka łagodzi obyczaje...

Mapa

Informacje o mieście

Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2024. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę