Kazimierz Dolny najbardziej romantycznym miejscem w Polsce?

Skomentuj (6)

Do końca sierpnia trwać będzie konkurs na "Najbardziej romantyczne miejsce w Polsce". W finałowej dziesiątce znalazł się oczywiście Kazimierz Dolny, który bardzo szybko wysunął się na prowadzenie…

Użytkownicy serwisu randkowego Sympatia.pl wskazali miejsca, które ich zdaniem są najbardziej romantyczne. Spośród nich wyłoniono dziesięć miejsc, które wystartowały w plebiscycie na „Najbardziej romantyczne miejsce w Polsce” organizowanym przez serwisy – Sympatia.pl i Onet.pl.

 

W finałowej dziesiątce, oprócz Kazimierza Dolnego znalazły się również: Sopockie molo i „Monciak”, Ogród Japoński i Wyspa Słodowa we Wrocławiu, Kładka Bernatka w Krakowie, Roztocze i Zwierzyniec, Łagów Lubuski, Zakopane, Rewal, Gdynia Orłowo oraz Olsztyn. Kazimierz Dolny dość szybko wysunął się na prowadzenie i choć konkurencja jest spora, na razie nic tej pozycji nie zagraża. Ale nie dajmy się zwieść pozorom i zagłosujmy.

 

Akcje wspierają gwiazdy, podróżnicy i sportowcy, którzy zachęcają do głosowania na polecane przez nich miejsca. Dorota Gardias zachęca do głosowania na Roztocze i Zwierzyniec, Sopockie molo i „Monciak” poleca Marek Kamiński, natomiast Rewal – Oliwier Janiak. Kazimierz Dolny polecamy My – Redakcja Kazimierskiego Portalu Internetowego. Jeśli ktoś z Państwa uważa, że nadwiślańskie Miasteczko zasługuje na miano najbardziej romantycznego miasta w Polsce, zachęcamy do głosowania oraz zapoznania się ze szczegółami konkursu.

 

Celem tego plebiscytu jest wyłonienie, dzięki głosom internautów, najbardziej romantycznego miejsca w Polsce. Nagrodą w konkursie jest weekendowy pobyt dla dwóch osób w mieście, które zajmie pierwsze miejsce. Głosować można do 31 sierpnia br.

 

 

Skomentuj


Dodane komentarze (6)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2021! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Zaskocz ją na Walentynki 2021. Wyjedź razem z nim w nieznane. Zobacz oferty walentynkowe na romantyczny weekend dla dwojga.
Pokaż stopkę