Najpiękniejsze iluminacje zimowe - konkurs (uzup.)

Skomentuj (4)

Tej zimy każdy mieszkaniec Miasteczka będzie mógł się wykazać pomysłowością! Burmistrz Kazimierza Dolnego ogłosił właśnie konkurs na "Najpiękniejsze iluminacje zimowe w Kazimierzu Dolnym 2010/2011". Przypominamy, że zgłoszenia udziału w konkursie przyjmowane będą do 20 grudnia.

Konkurs na najpiękniejsze iluminacje zimowe w Kazimierzu Dolnym 2010/2011 r. jest pierwszym tego typu przedsięwzięciem władz miejskich. Pomysł na ten konkurs zrodził się po tym, jak Miasteczko zwyciężyło w ubiegłorocznych eliminacjach wojewódzkich ogólnopolskiego konkursu „Świeć się” organizowanego przez Gazetę Wyborczą i grupę Energa.

Konkurs kierowany jest do wszystkich mieszkańców miasta i gminy Kazimierz Dolny, którzy chcieliby spróbować swoich sił i wykazać się pomysłowością przy odświętnym oświetleniu swojego domu, ogrodu czy też np. restauracji. Głównym celem konkursu jest bowiem zachęcenie wszystkich do dbałości o estetykę swego najbliższego otoczenia, do kreatywności i aktywności w budowaniu harmonijnego i miłego dla oka wizerunku miasta.

Zgłoszenia udziału w konkursie przyjmowane będą do 20 grudnia (nadsyłanie zdjęć do konkursu - do 28 grudnia), natomiast jego rozstrzygnięcie i wręczenie nagród odbędzie się w pierwszej połowie stycznia 2011 r. Fundatorem nagrody głównej w konkursie jest Burmistrz Kazimierza Dolnego.

Regulamin konkursu oraz druk zgłoszenia znajdziecie Państwo na stronie Urzędu Miasta.

Kazimierski Portal Internetowy objął konkurs patronatem medialnym.

Skomentuj


Dodane komentarze (4)

 • pijany znad Grodarza
  Zajazd Piastowski i dom p. Lipki. REWELACJA
 • Ullala
  Luuudzie, dosyć!!!!
 • edek
  ale okres świąteczny będzie po wyborach a teraz trzeba dobry pr zrobić
 • Buba
  Pomysł bardzo dobry, ale chyba termin niezbyt dobrze dobrany. Przecież stroimy nasze domy, restauracje zazwyczaj na Święta i Nowy Rok oraz karnawał. Jeśli rozstrzygnięcie konkursu już 11.12.10 to co dalej?Ktoś wygra i iluminacja zniknie? Może warto by było przesunąć konkurs na okres świąteczny.

Mapa

Informacje o mieście

Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2022! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Zaskocz ją na Walentynki 2022. Wyjedź razem z nim w nieznane. Zobacz oferty walentynkowe na romantyczny weekend dla dwojga.
Pokaż stopkę