Na pożegnanie lata w Korzeniowej

Skomentuj (2)

Przed nami ostatni weekend wakacji. Tak więc będzie się działo! Wernisaż Małgorzaty Węgrzyn, koncert zespołu Ayarise oraz koncertowe menu – to wszystko czeka na nas w jednym miejscu. Gdzie? Oczywiście w Klubojadalni Przystanek Korzeniowa.

Już niebawem sierpień zniknie z kart kalendarza. Jednak przed nami ostatni weekend wakacji. Nie można więc go zmarnować. Nie macie jeszcze planów na sobotni wieczór? Zapraszamy do Klubojadalni Przystanek Korzeniowa, gdzie odbędzie się huczne pożegnanie lata.


- Rozpoczynamy wernisażem Małgorzaty o 17:00 i kontynuujemy pożegnanie wakacji rytmami słońca od 19:19 – czytamy w zaproszeniu. - Przestrzeń korzeniowego ogrodu wypełni doskonała kuchnia, sztuka i muzyka. Kuchnia pachnąca i uwodząca smakiem, sztuka delikatna i zmysłowa, muzyka słońca i wolności. Przybywajcie!

 

 

Szczegółowy program pożegnania lata w Korzeniowej:


Godz. 17:00 Wernisaż malarstwa Małgorzaty Węgrzyn „RED AKTY”

Artystka jest z wykształcenia reżyserem filmowym a z zamiłowania fotografem. Jako drugi reżyser na planie pracowała m.in. z Maciejem Ślesickim, Bogusławem Lindą czy Katarzyną Figurą. Oprócz tego, jest producentką własnych, niezależnych projektów filmowych i scenarzystką. „Malarski, intuicyjny samouk” – piszą organizatorzy wystawy. „RED AKTY” to pierwsza wystawa malarska artystki, uchylająca rąbka tajemnicy erotyzmu.

 

Godz. 19:19 – Koncert zespołu Ayarise, reggae

Ayarise to grupa poruszająca się przede wszystkim w obrębie stylistyki roots reggae.  Muzycy wcześniej występowali, jako Comeyah i w 2012 roku stali się jednym z najbardziej spektakularnych debiutów muzycznych na krajowej scenie reggae.  Teraz powracają z nową nazwą, z premierowym materiałem i nowym wokalistą: Arturem „Artamanem” Zwierzchowskim. Wstęp: 15 PLN.

 

Godz. 19:19 - 22.00 - Koncertowe menu by KoAla
Co to takiego? KoAla to tajemnicza czarodziejka kuchni, która zaczaruje wszystkich gości jamajskimi smakami i cudami naturalnych aromatów.

 

 

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

Mapa

Restauracje

Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Weekend listopadowy 11-15 listopada 2023 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę