Peter J. Birch w Korzeniowej

Łącznie zagrał już ponad 300 koncertów, a ma raptem 23 lata! Pochodzący z Wołowa na Dolnym Śląsku Peter J. Birch jest bez wątpienia jednym z najaktywniejszych polskich muzyków. 25 lipca zagra w Korzeniowej!

- Nowa płyta tego młodziaka jest świetna! Widać pomysł na całość – twierdzi Czesław Mozil.

- Ten chłopak mam papiery na wyjazd zagranicę – dodaje Lech Janerka.

Właśnie otrzymał Nagrodę Warto "Gazety Wyborczej" dla najlepszego debiutanta! O kim mowa? O artyście, który występuje pod pseudonimem Peter J. Birch.

Polska, Dania, Czechy, Belgia, Słowacja, Holandia, Wielka Brytania, Litwa, Łotwa, Włochy, Szwajcaria i Niemcy – w tych krajach koncertował. Ostatnio wystąpił na kilku dużych europejskich festiwalach, m. in. Openerze, OFF-ie w Polsce, Poke na Słowacji czy Melodica w Hamburgu– zarówno solo, jak i ze swoim zespołem The River Boat Band. Łącznie zagrał już ponad 300 koncertów, a ma raptem 23 lata! Pochodzący z Wołowa (Dolny Śląsk) Peter J. Birch jest bez wątpienia jednym z najaktywniejszych polskich muzyków. Gra muzykę z pogranicza folku i country. W dorobku ma dwa albumy „When The Sun’s Risin’ Over The Town” (2013) i „Yearn” (2014), które zebrały świetne recenzje w polskiej i europejskiej prasie!


Koncert w Klubojadalni Przystanek Korzeniowa 25 lipca o godzinie 19.19. Wstęp 10 zł.

 

 

Tekst i foto: Korzeń

 

Skomentuj


Mapa

Restauracje

Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2022.
Pokaż stopkę