Jaki artysta powinien wystąpić na kazimierskim Zamku?

Konkurs, w którym do wygrania była podwójna wejściówka na sobotni koncert Andrzeja Smolika i Keva Foxa został rozstrzygnięty! Kto zwyciężył?

Już w najbliższą sobotę, 10 sierpnia o godzinie 21.00 na dziedzińcu kazimierskiego Zamku wystąpią: Andrzej Smolik i Kev Fox. W ramach konkursu ogłoszonego na łamach naszego portalu można było wygrać jedną podwójną wejściówkę na koncert. Pytaliśmy o to, jaki zespół warto zaprosić do Kazimierza, żeby wystąpił na dziedzińcu zamku w ramach cyklu Muzyczny Zamek. Propozycji było kilka. Zwyciężyła pani Marlena Tarłowska.

Oto nagrodzona wypowiedź:

„W ramach cyklu Muzyczny Zamek, Marzę!!! Jak małe dziecko o wycieczce do Disneylandu (w latach 90-tych), aby wystąpił Kortez!!!!! Magiczna moc jego muzyki pełnej prawdziwych emocji (jakich mało w obecnych czasach), melancholii i spektaklu świateł, który temu towarzyszy sprawia, że człowiek zapomina o wszystkim! Wspaniałe przeżycie niezakłócone niczym!!! Bo ludzie na jego koncertach nawet telefonu nie wyciągają żeby nagrywać! Cud!!! Magiczna Moc!!!! A Kazimierski Zamek właśnie taki jest! Cudownie Magiczny, melancholijny! I moim zdaniem połączenie Korteza i Kazimierskiego Zamku byłoby kwintesencją cyklu Muzyczny Zamek!!!! Boże Ludzie!!! Spełnicie marzenie wielu osób !!!! Zaproście Korteza!!!! Ja już słyszę, jak te niesamowite dźwięki odbijają się od murów zamku!!! Jak cudownie ich brzmienie komponuje się z tą ciszą i „spokojem” Kazimierza jakich nie ma nigdzie na świecie!

Będąc na jego koncercie w ubiegłym roku w CSK w Lublinie, zamilkłam, mąż pytał czy ze mną ok???!! Bo ja nigdy nie przestaje mówić! Ma Moc Facet!!!!;))) Po koncercie odstałam swoje 2h w kolejce, żeby zamienić kilka słów z Łukaszem – Kortezem :) i zapraszałam go do Kazimierza, ale moje moce chyba były zbyt małe! Teraz czas na Was!!! Ja Wiem Że Potraficie!!!!”

Pani Marlenie Tarłowskiej gratulujemy. Bilety będą do odbioru na zamku przed koncertem.

Koncert Andrzeja Smolika i Keva Foxa, którego organizatorem i fundatorem nagród jest Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki, odbędzie się w sobotę, 10 sierpnia o godzinie 21.00.

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Weekend listopadowy 11-15 listopada 2023 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę