Mazel tov!

zobacz więcej (7)

Wszystkiego najlepszego mieli się spodziewać goście Knajpy U Fryzjera podczas koncertu lubelskiego zespołu Berberys. I tak rzeczywiście było.

Podczas sobotniego koncertu z cyklu U Fryzjera Muzyka Klezmerska w restauracji na Witkiewicza wystąpiła nieznana dotychczas w Kazimierzu lubelska grupa Berberys. Goście bawili się zarówno przy utworach w wersji instrumentalnej jak i wykonywanych przez wokalistkę Agatę Królikowską. „Bubliczki”, jazzująca „Garsona”, „Sunrise Sunset” z kultowego musicalu „Skrzypek na dachu”, „Rumenya” czy „Libertango” budowały nostalgiczną atmosferę polskiego międzywojnia, chociaż wiele z nich ma rodowód wcale nie przedwojenny...

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami otrzymaliśmy rzeczywiście to, co najlepsze – kolejny ciepły klezmerski wieczór U Fryzjera.

 

Fot. Mateusz Stachyra

 

Skomentuj


Mapa

Restauracje

Knajpa "U FRYZJERA"


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2020.
Planujesz wyjazd Sylwestrowy 2020/2021? Szukasz korzystnego miejsca noclegowego? Daj się porwać szaleństwu sylwestrowej nocy. Sprawdź ofertę obiektów noclegowych, w których z radością przywitasz...
Pokaż stopkę