Mazel tov!

zobacz więcej (7)

Wszystkiego najlepszego mieli się spodziewać goście Knajpy U Fryzjera podczas koncertu lubelskiego zespołu Berberys. I tak rzeczywiście było.

Podczas sobotniego koncertu z cyklu U Fryzjera Muzyka Klezmerska w restauracji na Witkiewicza wystąpiła nieznana dotychczas w Kazimierzu lubelska grupa Berberys. Goście bawili się zarówno przy utworach w wersji instrumentalnej jak i wykonywanych przez wokalistkę Agatę Królikowską. „Bubliczki”, jazzująca „Garsona”, „Sunrise Sunset” z kultowego musicalu „Skrzypek na dachu”, „Rumenya” czy „Libertango” budowały nostalgiczną atmosferę polskiego międzywojnia, chociaż wiele z nich ma rodowód wcale nie przedwojenny...

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami otrzymaliśmy rzeczywiście to, co najlepsze – kolejny ciepły klezmerski wieczór U Fryzjera.

 

Fot. Mateusz Stachyra

 

Skomentuj


Mapa

Restauracje

Knajpa "U FRYZJERA"


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Znamy sposób na udane Wakacje 2020! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2020. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Weekend listopadowy 11-12 listopada 2020 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę