Mazel tov!

zobacz więcej (7)

Wszystkiego najlepszego mieli się spodziewać goście Knajpy U Fryzjera podczas koncertu lubelskiego zespołu Berberys. I tak rzeczywiście było.

Podczas sobotniego koncertu z cyklu U Fryzjera Muzyka Klezmerska w restauracji na Witkiewicza wystąpiła nieznana dotychczas w Kazimierzu lubelska grupa Berberys. Goście bawili się zarówno przy utworach w wersji instrumentalnej jak i wykonywanych przez wokalistkę Agatę Królikowską. „Bubliczki”, jazzująca „Garsona”, „Sunrise Sunset” z kultowego musicalu „Skrzypek na dachu”, „Rumenya” czy „Libertango” budowały nostalgiczną atmosferę polskiego międzywojnia, chociaż wiele z nich ma rodowód wcale nie przedwojenny...

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami otrzymaliśmy rzeczywiście to, co najlepsze – kolejny ciepły klezmerski wieczór U Fryzjera.

 

Fot. Mateusz Stachyra

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2023! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Pokaż stopkę