Gala na zakończenie (video)

Skomentuj (4)

zobacz więcej (26)

Wielką klezmerską galą na rynku zakończył się VI Festiwal Muzyki i Tradycji Klezmerskiej w Kazimierzu. Muzyka i tańce trwały do późnych godzina nocnych.

Ponad 30 wydarzeń muzycznych i kulturowych dla dorosłych i dzieci związanych z muzyką i kulturą dawnych mieszkańców Kazimierza Dolnego, którzy wraz z chrześcijanami współtworzyli historię tego miejsca, wypełniło 6 dni szóstej edycji Festiwalu Muzyki i Tradycji Klezmerskiej.

Warsztaty, spektakle, spotkania i koncerty już za nami. Za nami także gala klezmerska na kazimierskim rynku, podczas której prezentowali się uczestnicy warsztatów Marka Ravskiego oraz klezmerskie kapele – zarówno te, które już w czasie festiwalu słyszeliśmy, jak niezwykle energetyczny NeoKlez, a także ci, którzy pokazali swój kunszt dopiero teraz – jak Max Klezmer Band czy zagraniczni goście zza południowej granicy: BaraBura ze Słowacji i Trombenik z Czech. Kazimierski rynek rozbrzmiewał muzyką do późna w noc…

Fot. Mateusz Stachyra

Skomentuj


Dodane komentarze (4)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę