Gala na zakończenie (video)

Skomentuj (4)

zobacz więcej (26)

Wielką klezmerską galą na rynku zakończył się VI Festiwal Muzyki i Tradycji Klezmerskiej w Kazimierzu. Muzyka i tańce trwały do późnych godzina nocnych.

Ponad 30 wydarzeń muzycznych i kulturowych dla dorosłych i dzieci związanych z muzyką i kulturą dawnych mieszkańców Kazimierza Dolnego, którzy wraz z chrześcijanami współtworzyli historię tego miejsca, wypełniło 6 dni szóstej edycji Festiwalu Muzyki i Tradycji Klezmerskiej.

Warsztaty, spektakle, spotkania i koncerty już za nami. Za nami także gala klezmerska na kazimierskim rynku, podczas której prezentowali się uczestnicy warsztatów Marka Ravskiego oraz klezmerskie kapele – zarówno te, które już w czasie festiwalu słyszeliśmy, jak niezwykle energetyczny NeoKlez, a także ci, którzy pokazali swój kunszt dopiero teraz – jak Max Klezmer Band czy zagraniczni goście zza południowej granicy: BaraBura ze Słowacji i Trombenik z Czech. Kazimierski rynek rozbrzmiewał muzyką do późna w noc…

Fot. Mateusz Stachyra

Skomentuj


Dodane komentarze (4)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę