Malarstwo Dariusza Jaskólskiego

Skomentuj (8)

Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki - Biblioteka Publiczna zaprasza wszystkich miłośników sztuki na wystawę malarstwa Dariusza Jaskólskiego z Puław.

Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki - Biblioteka Publiczna zaprasza wszystkich miłośników sztuki na wystawę malarstwa Dariusza Jaskólskiego z Puław.

- O Dariuszu Jaskólskim nie można powiedzieć, że jest amatorem malarstwa – tak artystę i jego postrzeganie sztuki opisuje córka Magdalena Jaskólska. - Realizuje się on w malarstwie kilka lat, zaczynał od obrazów malowanych techniką olejną, głównie kwiaty, krajobrazy czy architektura. Później coraz więcej pomysłów i więcej obrazów. Ostatnio zaczął malować akwarele, coś innego, ale równie ciekawego. Ma na swoim koncie już kilka wystaw w różnych miejscach, ale wciąż rozwija się, próbuje nowych rzeczy, porusza inną tematykę swoich obrazów. Swoje prace wykonuje z pasją, precyzyjnie, do momentu, aż obraz nie uzyska takiego efektu, jak jest zamierzony.

Prace Dariusza Jaskólskiego, który realizuje się również w fotografii, metaloplastyce i malarstwie, są dość specyficzne. Skłaniają do refleksji i zastanowienia się nad naszym życiem. Pozwalają zatrzymać się na chwilę, oderwać od rzeczywistości. Wszystkich miłośników malarstwa zachęcamy do obejrzenia wystawy i uczestnictwa w wernisażu, który odbędzie się 1 marca 2013 r. o godz. 16.00 w siedzibie kazimierskiej biblioteki.

Wystawę będzie można oglądać do 20 kwietnia 2013 r. w godzinach pracy biblioteki (od poniedziałku do piątku 9.00 - 17.00, w sobotę 10.00 - 14.00).

 

Skomentuj


Dodane komentarze (8)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę