Malarstwo Dariusza Jaskólskiego

Skomentuj (8)

Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki - Biblioteka Publiczna zaprasza wszystkich miłośników sztuki na wystawę malarstwa Dariusza Jaskólskiego z Puław.

Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki - Biblioteka Publiczna zaprasza wszystkich miłośników sztuki na wystawę malarstwa Dariusza Jaskólskiego z Puław.

- O Dariuszu Jaskólskim nie można powiedzieć, że jest amatorem malarstwa – tak artystę i jego postrzeganie sztuki opisuje córka Magdalena Jaskólska. - Realizuje się on w malarstwie kilka lat, zaczynał od obrazów malowanych techniką olejną, głównie kwiaty, krajobrazy czy architektura. Później coraz więcej pomysłów i więcej obrazów. Ostatnio zaczął malować akwarele, coś innego, ale równie ciekawego. Ma na swoim koncie już kilka wystaw w różnych miejscach, ale wciąż rozwija się, próbuje nowych rzeczy, porusza inną tematykę swoich obrazów. Swoje prace wykonuje z pasją, precyzyjnie, do momentu, aż obraz nie uzyska takiego efektu, jak jest zamierzony.

Prace Dariusza Jaskólskiego, który realizuje się również w fotografii, metaloplastyce i malarstwie, są dość specyficzne. Skłaniają do refleksji i zastanowienia się nad naszym życiem. Pozwalają zatrzymać się na chwilę, oderwać od rzeczywistości. Wszystkich miłośników malarstwa zachęcamy do obejrzenia wystawy i uczestnictwa w wernisażu, który odbędzie się 1 marca 2013 r. o godz. 16.00 w siedzibie kazimierskiej biblioteki.

Wystawę będzie można oglądać do 20 kwietnia 2013 r. w godzinach pracy biblioteki (od poniedziałku do piątku 9.00 - 17.00, w sobotę 10.00 - 14.00).

 

Skomentuj


Dodane komentarze (8)

Mapa

Kultura

Miejska Biblioteka Publiczna


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2020.
Pokaż stopkę