Malarstwo Dariusza Jaskólskiego

Skomentuj (8)

Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki - Biblioteka Publiczna zaprasza wszystkich miłośników sztuki na wystawę malarstwa Dariusza Jaskólskiego z Puław.

Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki - Biblioteka Publiczna zaprasza wszystkich miłośników sztuki na wystawę malarstwa Dariusza Jaskólskiego z Puław.

- O Dariuszu Jaskólskim nie można powiedzieć, że jest amatorem malarstwa – tak artystę i jego postrzeganie sztuki opisuje córka Magdalena Jaskólska. - Realizuje się on w malarstwie kilka lat, zaczynał od obrazów malowanych techniką olejną, głównie kwiaty, krajobrazy czy architektura. Później coraz więcej pomysłów i więcej obrazów. Ostatnio zaczął malować akwarele, coś innego, ale równie ciekawego. Ma na swoim koncie już kilka wystaw w różnych miejscach, ale wciąż rozwija się, próbuje nowych rzeczy, porusza inną tematykę swoich obrazów. Swoje prace wykonuje z pasją, precyzyjnie, do momentu, aż obraz nie uzyska takiego efektu, jak jest zamierzony.

Prace Dariusza Jaskólskiego, który realizuje się również w fotografii, metaloplastyce i malarstwie, są dość specyficzne. Skłaniają do refleksji i zastanowienia się nad naszym życiem. Pozwalają zatrzymać się na chwilę, oderwać od rzeczywistości. Wszystkich miłośników malarstwa zachęcamy do obejrzenia wystawy i uczestnictwa w wernisażu, który odbędzie się 1 marca 2013 r. o godz. 16.00 w siedzibie kazimierskiej biblioteki.

Wystawę będzie można oglądać do 20 kwietnia 2013 r. w godzinach pracy biblioteki (od poniedziałku do piątku 9.00 - 17.00, w sobotę 10.00 - 14.00).

 

Skomentuj


Dodane komentarze (8)

Mapa

Kultura

Miejska Biblioteka Publiczna


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2021. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2021. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Pokaż stopkę