Majowy Bankiet z Gwiazdą

Skomentuj (4)

Weekend majowy tuż tuż. Jedną z większych atrakcji jest koncert krakowskiej kapeli Kroke jednego z najlepszych zespołów muzyki żydowskiej w Europie. Uświetni on Klezmerski Bankiet w Knajpie U Fryzjera. Szykuje się prawdziwa uczta dla ciała i dla ducha!. Kup bilet już dzisiaj!

30 kwietnia o godzinie 19.30 w specjalnej hali usytuowanej obok Knajpy U Fryzjera rozpocznie się klezmerski koncert, jakiego tu jeszcze nie było.

 

Pamiętamy dobrze „Kolację z Urszulą Dudziak” – bankiet, który cztery lata temu dostarczył gościom  wrażeń wszelakich: artystycznych (znakomity koncert Urszuli Dudziak) jak i smakowych (liczne bufety i obficie zaopatrzony bar…).

 

W takiej konwencji właśnie odbędzie się "Klezmerski Bankiet", zorganizowany z okazji jubileuszu 10 - lecia istnienia Knajpy U Fryzjera. W czasie imprezy wystapią trzy grające tu na co dzień kapele – "Sound of Times" (laureat Grand Prix Festiwalu Nowa Tradycja 2008, grający przedtem pod nazwą "Badchenes"), "Rzeszów Klezmer Band" (uczestnik wszystkich dotychczasowych edycji "Festiwalu Muzyki i Tradycji Klezmerskiej" w Kazimierzu Dolnym) oraz "Di Kuzine" (zespół grający tu już od 4 lat). Zwieńczeniem wieczoru będzie koncert gwiazdy - krakowskiej kapeli "Kroke", najbardziej znanego polskiego klezmerskiego zespołu. "Kroke" wystąpi tu już po raz drugi, pierwszy występ odbył się podczas I Festiwalu Muzyki i Tradycji Klezmerskiej – bilety rozeszły się wtedy jak świeże bułeczki…

"Klezmerski Bankiet z Kroke" jest imprezą biletowaną, na gości będą czekały suto zastawione stoły i naprawdę dobrze zaopatrzone bary… Wszystko w cenie zaproszenia.

Bilety w cenie 125 złotych można zakupić w Knajpie U Fryzjera lub drogą internetową - tutaj.

 

Kazimierski Portal Internetowy jest patronem medialnym tego wydarzenia.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (4)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę