Klezmerski Bankiet - konkurs!

Już 30 kwietnia w czwartkowy wieczór rozpocznie się Klezmerski Bankiet. Gwiazdą wieczoru będzie jeden z najlepszych zespołów muzyki żydowskiej w Europie – Kroke. Specjalnie dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs. Do wygrania 4 zaproszenia na Bankiet.

Tomasz Kukurba - altówka, skrzypce, flet, perkusja, śpiew, Jerzy Bawoł - akordeon, Tomasz Lato - kontrabas – w skrócie: Kroke wystąpią przed Państwem już w czwartek 30 kwietnia o godz. 20.00 w Knajpie U Fryzjera.

W programie Klezmerskiego Bankietu z Kroke oprócz koncertu Gwiazdy także koncerty znanych tu zespołów klezmerskich: Sound of Times, Di Kuzine i Rzeszów Klezmer Band. A także – suto zastawione stoły i naprawdę dobrze zaopatrzone bary. Wszystko w cenie zaproszenia.

Bilety w cenie 125 złotych jeszcze można zakupić w Knajpie U Fryzjera lub drogą internetową - tutaj.

Dla tych z naszych Internautów, którzy odpowiedzą poprawnie na zadanie konkursowe Knajpa U Fryzjera ufundowała 4 zaproszenia na Klezmerski Bankiet z Kroke.


Zadanie: Podaj nazwę największej cyklicznej imprezy klezmerskiej organizowanej przez Knajpę U Fryzjera w Kazimierzu Dolnym.

Rozwiązanie konkursu wraz z danymi teleadresowymi (imię, nazwisko, adres, telefon) należy wysyłać na adres e-mail: redakcja@kazimierzdolny.pl z dopiskiem: Klezmerski Bankiet z Kroke - konkurs. Ogłoszenie wyników konkursu na naszym portalu – 28 kwietnia.

Czekamy na poprawne odpowiedzi. Powodzenia!

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę