Maja Wolny. Z Kazimierza do Tybetu

zobacz więcej (6)

W ramach 14. Festiwalu Filmu i Sztuki nie zabrakło też spotkań wokół książki. Jednym z nich było spotkanie autorskie z Mają Wolny.
Książka Mai Wolny „Pociąg do Tybetu” ukazała się na rynku wydawniczym na początku czerwca tego roku. Opisuje samotną wyprawę pisarki na Dach Świata. To opowieść nie tylko o podróży i zmaganiach z ograniczeniami własnego ciała na Wyżynie Tybetańskiej, ale także o głębokim pragnieniu wolności, istocie religii i wspólnocie ludzi mimo dzielących ich różnic kulturowych.
Spotkanie, które prowadził dziennikarz i reportażysta, podróżnik i pisarz Artur Cieślar, miało charakter rozmowy nie tylko dwojga znawców tematu, ale także z uczestnikami wydarzenia. Mimo, że towarzyszyły mu tybetańskie pamiątki, zdjęcia i herbatka, pozostawiło niedosyt, które – o ile nie zaspokoi go lektura „Pociągu do Tybetu” Mai Wolny, trzeba będzie dopełnić podróżą.
Wywiad z Mają Wolny „Z Kazimierza Pociągiem do Tybetu” >>>


Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2021! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Zaskocz ją na Walentynki 2021. Wyjedź razem z nim w nieznane. Zobacz oferty walentynkowe na romantyczny weekend dla dwojga.
Pokaż stopkę