Maja Wolny. Z Kazimierza do Tybetu

zobacz więcej (6)

W ramach 14. Festiwalu Filmu i Sztuki nie zabrakło też spotkań wokół książki. Jednym z nich było spotkanie autorskie z Mają Wolny.
Książka Mai Wolny „Pociąg do Tybetu” ukazała się na rynku wydawniczym na początku czerwca tego roku. Opisuje samotną wyprawę pisarki na Dach Świata. To opowieść nie tylko o podróży i zmaganiach z ograniczeniami własnego ciała na Wyżynie Tybetańskiej, ale także o głębokim pragnieniu wolności, istocie religii i wspólnocie ludzi mimo dzielących ich różnic kulturowych.
Spotkanie, które prowadził dziennikarz i reportażysta, podróżnik i pisarz Artur Cieślar, miało charakter rozmowy nie tylko dwojga znawców tematu, ale także z uczestnikami wydarzenia. Mimo, że towarzyszyły mu tybetańskie pamiątki, zdjęcia i herbatka, pozostawiło niedosyt, które – o ile nie zaspokoi go lektura „Pociągu do Tybetu” Mai Wolny, trzeba będzie dopełnić podróżą.
Wywiad z Mają Wolny „Z Kazimierza Pociągiem do Tybetu” >>>


Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę