Maja Wolny. Z Kazimierza do Tybetu

zobacz więcej (6)

W ramach 14. Festiwalu Filmu i Sztuki nie zabrakło też spotkań wokół książki. Jednym z nich było spotkanie autorskie z Mają Wolny.
Książka Mai Wolny „Pociąg do Tybetu” ukazała się na rynku wydawniczym na początku czerwca tego roku. Opisuje samotną wyprawę pisarki na Dach Świata. To opowieść nie tylko o podróży i zmaganiach z ograniczeniami własnego ciała na Wyżynie Tybetańskiej, ale także o głębokim pragnieniu wolności, istocie religii i wspólnocie ludzi mimo dzielących ich różnic kulturowych.
Spotkanie, które prowadził dziennikarz i reportażysta, podróżnik i pisarz Artur Cieślar, miało charakter rozmowy nie tylko dwojga znawców tematu, ale także z uczestnikami wydarzenia. Mimo, że towarzyszyły mu tybetańskie pamiątki, zdjęcia i herbatka, pozostawiło niedosyt, które – o ile nie zaspokoi go lektura „Pociągu do Tybetu” Mai Wolny, trzeba będzie dopełnić podróżą.
Wywiad z Mają Wolny „Z Kazimierza Pociągiem do Tybetu” >>>


Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę