Kwarantanna na Puławskiej

W Schronisku pod Wianuszkami zorganizowano jednak kwarantannę. Informuje o tym na swoim profilu facebookowym burmistrz Kazimierza.
- Mimo rozmów, próśb i apeli moich, części naszych radnych oraz przedsiębiorców m. in. z naszej piekarni, zorganizowano kwarantannę w Schronisku pod Wianuszkami. Miejsce to miało być wykorzystane tylko w sytuacji, gdy będzie to bezwzględnie nieuniknione i taki moment nadszedł... – pisze na profilu facebookowym burmistrz Kazimierza Artur Pomianowski.
Nie podaje jednak, ile osób przebywa w budynku. Wiadomo jedynie, że w schronisku znajduje się na stałe dwóch funkcjonariuszy Policji.
- Kierownik Policji w Kazimierzu złożył na moje ręce zapewnienie dla mieszkańców o całkowitym bezpieczeństwie okolicznych miejsc, w tym sklepu i piekarni – pisze burmistrz. – Osoby przebywające na kwarantannie są pod stałym nadzorem i nie mają możliwości opuszczania schroniska.

Aktualizacja z 1 kwietnia
Na dzień 31 marca 2020 r. w gminie Kazimierz Dolny 33 osoby były objęte kwarantanną i nie odnotowano przypadków zachorowań na chorobę Covid-19, wywołaną koronawirusem - czytamy nastronie Urzędu Miasta w Kazimierzu.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Szukasz noclegu podczas delegacji, wyjazdu służbowego? Poniżej znajdziesz listę obiektów oferujących nocleg. Znajdź interesującą Cię ofertę i skontaktuj się z właścicielem w celu uzgodnienia...
Szukasz noclegu w ustronnym miejscu? Chcesz odpocząć z dala od tłumu ludzi, zgiełku miasta, w zacisznej okolicy lub na łonie przyrody? Ta oferta jest dla Ciebie. Poniżej znajdziesz listę obiektów...
Pokaż stopkę