Śródziemnomorska mieszanka kultur

Skomentuj (2)

Kazimierska Synagoga tętni życiem i dobrą muzyką. Już w najbliższą sobotę, 7 września o godzinie 18.00 odbędzie się tam koncert zatytułowany „Niektóre tajemnice”. Przed publicznością wystąpi Krzysztof Gryko.

Krzysztof Gryko w Kazimierzu Dolnym już występował. Gościł w Knajpie U Fryzjera oraz zupełnie niedawno w budynku Synagogi, gdzie w najbliższą sobotę (7 września) powróci. Z nadwiślańskim Miasteczkiem łączy go również miejsce pochodzenia, pobliskie Puławy.

 

Co usłyszymy podczas koncertu w Kazimierzu? Będą to autorskie kompozycje oscylujące wokół tradycji śródziemnomorskich, nawiązujące do flamenco, muzyki cygańskiej, arabskiej, żydowskiej, indyjskiej i innych obszarów muzycznych.

 

Bilety w cenie 25 zł do nabycia w budynku Synagogi codziennie od 10.00 do 18.00 lub bezpośrednio przed koncertem. Istnieje możliwość rezerwacji telefonicznej 692 578 677 lub 81 8810 894. Ilość miejsc ograniczona.

 

 

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

Mapa

Zabytki

Synagoga w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2021! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Zaskocz ją na Walentynki 2021. Wyjedź razem z nim w nieznane. Zobacz oferty walentynkowe na romantyczny weekend dla dwojga.
Pokaż stopkę