Kolorowy Festiwal Ludowy. Fotoreportaż

zobacz więcej (51)

Tegoroczny 53. Ogólnopolski Festiwal Kapel i Śpiewaków Ludowych upłynął pod znakiem dobrej zabawy. Było kolorowo, głośno i radośnie. W całym Kazimierzu...

Przez trzy dni w Kazimierzu Dolnym rozbrzmiewała muzyka ludowa. Było kolorowo i radośnie. Tłoczno a jednak klimatycznie. Wszystko za sprawą 53. Ogólopolskiego Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych.

 

Śpiew i skoczne przygrywanie było słychać w całym Miasteczku. Artyści ludowi prezentowali swoje umiejętności na scenie i tuż obok niej, w Klubie Tyndyryndy i przyległym do namiotu skwerze, przy ogródkach kawiarnianych i nieco dalej, w wąskich uliczkach. I nikt nikomu nie przeszkadzał, zarówno w tańcach, jak i muzykowaniu.

 

Festiwal to również Targi Sztuki Ludowej, które od lat są nieodłącznym elementem imprezy. Cieszą się one wielkim zainteresowaniem wśród turystów i co roku zaskakują swym asortymentem...

 

Fragmenty festiwalu zobaczyć można na Facebooku:

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2021! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Zaskocz ją na Walentynki 2021. Wyjedź razem z nim w nieznane. Zobacz oferty walentynkowe na romantyczny weekend dla dwojga.
Pokaż stopkę