Kazimierz na Expo Sweet 2016

Skomentuj (24)

zobacz więcej (8)

Piekarnia i Pracownia Artystyczna Sarzyński prezentowały swoje wyroby na tegorocznych Targach Expo Sweet 2016. Było wytrawnie i słodko. I jak najbardziej kazimiersko.

Torty i pieczywo z Kazimierza prezentowano na tegorocznej edycji największych targów cukierniczych w Polsce Expo Sweet 2016 w Warszawie. Pieczywo, w tym słynne koguty kazimierskie, prezentowano na stoisku Przeglądu Piekarskiego i Cukierniczego, gdzie Anna Sarzyńska prowadziła warsztaty na temat przygotowywania przekąsek wytrawnych. Przekąski komponowane były na bazie regionalnych produktów i cieszyły się ogromnym powodzeniem.

Pracownia Artystyczna Sarzyński prezentowała torty na stoisku włoskiej firmy Modecor, która jako swoją ambasadorkę na targach wybrała Igę Sarzyńską. Tu także odbywały się warsztaty prowadzone przez panią Igę – oczywiście na temat dekoracji tortów.

- Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie, że włoska firma produkująca akcesoria do dekoracji tortów na swoją ambasadorkę wybrała właśnie mnie – mówi Iga Sarzyńska. – To kolejny sukces Pracowni.

Iga Sarzyńska była także jednym z członków jury oceniających torty podczas Międzynarodowego Konkursu Tortów, który odbył się pierwszego dnia Expo Sweet 2016. Nagroda główna powędrowała tym razem na Ukrainę. Zdobyła ja Roksolana Plahity. Wystawa tortów konkursowych, która odbył się na odbyła się na zamknięcie Sweet Expo 2016 przeżywała prawdziwe oblężenie zwiedzających.

Targi Sweet Expo to największe targi cukiernicze i lodziarskie w Polsce. To cztery dni prezentacji, szkoleń, konkursów, w których udział biorą najlepsi cukiernicy, lodziarze i piekarze oraz producenci akcesoriów, maszyn i surowców dla tej branży.


Fot. z archiwum Igi Sarzyńskiej

 

Skomentuj


Dodane komentarze (19)

 • Redakcja
  Prosimy o nieumieszczanie linków zewnętrznych w komentarzach. Tego typu wpisy będą usuwane.
 • Robert Sulkiewicz
  Brawo panie Sarzyńskie!
  Na targach same pozytywne opinie od naprawdę MISTRZÓW. Kazimierz może być dumny! Jeżeli ktoś kto wchodzi na tę stronę nie dorósł do tego to trudno.
  Gratulacje!
 • Redakcja
  Niektóre komentarze zostały usunięte. Prosimy o przestrzeganie regulaminu dyskusji.
 • Emilia
  Iga... miło na Was patrzeć. Robicie cudowne rzeczy. Tak trzymać. Muszę kiedyś odwiedzić Kazimierz i posmakować tych cudów
  Serdecznie pozdrawiam. Emilia J.
 • Jerzy
  Zmarly Cezary Sarzynski wydal wiele pieniedzy na promocje kazimierskiego koguta w kraju i zagranica.Za jego przycvzyna i na jego koszt byla ilustrowana ksiazeczka dla dziueci o kazimierskim kogucie.Teatr lalkowy z Bielefeld?niemcy/ wystawial sztuke o kazimierskim kogucie po niemiecku w Niemczech,w tym na EXPO w Hannowerze i we Francji/prosze spytac Tomka Kawiaka/.Cezary wystepowal z kazimierskim kogutem miedzy innymi w telewizji w Nowym Jorku i w Rio de Janeiro.Zamierzal ufundowac pomnik kazimierskiego koguta w hgoidnym miejscu w Kazimnierzu.Moznaby pisac dlugo...Malkontenci i tak wiedza swoje
 • Wiola
  Witam już kiedyś pisałam o Pani Idze że jest naszą kazimierską PEREŁKĄ.Dzisiaj jeszcze raz to potwierdzam,GRATULACJE SERDECZNE i kapelusze z głów...BRAWO Pani Igo
 • Redakcja
  Niektóre komentarze zostały usunięte. Prosimy o przestrzeganie regulaminu dyskusji.
  • sten
   @Redakcja-komentarze są na temat,a Pani usuwa te niepoprawne politycznie natomiast zgodne z prawdą i wiedzą,gdzie dla przykładu za pracę było lanie po pysku,nie mówią o kłamstwach na tzw.konferencji,natomiast zarówno piekarnia jak i redakcja używacie znaków towarowych zastrzeżonych na rzecz SKiP nie będąc do tego uprawnionym.
 • Kazimierzanka
  Gratulacje .Trzymać tak dalej.
 • obserwator
  Obejrzałem z uwagą relacje z konferencji prasowej, zarówno w Panoramie Lubelskiej TVP ,jak też wysłuchałem audycji w radiu. Jako stały obserwator życia miasteczka niepokoi mnie ponowny spór o Kazimierskiego Koguta. To jest zupełnie zbędne i szkodzące wizerunkowi miasteczka jak i jego mieszkańcom,podobnie było z oscypkiem. Sprawa się zakończyła, a smród pozostał. Wizerunek Podhala stracił. Uważam,że biznes kieruje się trochę innymi prawami niż partie polityczne. Konferencja prasowa tak. W tym przypadku widział bym obie strony sporu, jako kompromis i odtrąbienie sukcesu.Tego nie było i na lata nie będzie. Miasto traci na wizerunku.
  Powtórzę biznes kieruje się innymi prawami niż partie polityczne. Wizerunek firmy buduje się na taśmach produkcyjnych a nie w świetle fleszy.
 • ciekawski
  Pamiętam że to są kazimierzanki od urodzenia.Być może w przeciwieństwie do komentujących.
 • Aneta
  Gratulacje! Oby tak dalej!
 • życzliwy
  Redakcjo.
  Jako groteskowe uważam usuwanie niepochlebnych wpisów.
  Hejtowanie uważam za przejaw chamstwa,tego jednak na waszym portalu nie ma.
  Więc to co robicie (usuwając wpisy) jest zwykłą para cenzurą.
  Regulaminu używacie doraźnie.
  Poziomem dorównujecie blogowi..... co widać po ilości wejść.
  Teraz daw zadania o meritum.
  Dziewczyny troszkę przesadzacie.
  Za dużo was w internecie za mało w miasteczku.
  Pycha kroczy przed upadkiem.
 • Marek
  Gratulacje!! Nie sluchajcie malkontentow tylko robcie swoje!!
 • ciekawska
  No ładne dziewczyny , urodę mają po mamie i starają się godnie kontynuować dzieło ojca.....co w tym złego. Warszawka ma Gesslerów my mamy Sarzyńskich.
  Gesslerowie zostawili po sobie paskudną dziurę w środku miasteczka.
 • ala
  Brawo Kazimierzanki.
  • pieka(sz)...........
   Brawo i brawo stu letniej tradycji w Kazimierzu
  • biznes
   Kazimierzanki?To lekka przesada.Może się mylę.Życie tych uroczych Pań nie jest związane z Kazimierzem,a szkoda. Poza biznesem rzecz oczywista.Nie jest to zrzut, tyle tylko,że nadawanie tytułu.... Kazimierzanki to daleko idące....tzw semantyczne nadużycie
 • Anka
  Dajcie spokój już z tą rodzina bo aż się nie smacznie robi...przestańcie dorabiać ideologię, jeśli cokolwiek robią to tylko z myślą o sobie, o promocji siebie, swoje firmy a nie o Kazimierzu..pan Sarzynski dobrończyńcą roku. Myslałam, że sie uśmieję ja zobaczyłam nagrodę, która prezydent Kwaśniewski wręczał. Też mi dobroczyńca, kosztem pracowników..im zaabierał żeby biednym dać.. w zamian za tytuł. No dobroczyńca nie ma co..
 • Radio Erewań
  Nic z mojego wpisu nie zrozumiałeś.
  Ale wybaczam.
  • pijany znad Grodarza
   haha. pewnikiem zrozumialem opacznie. Sorry. To moja wina, bo nie wiedzieć dlaczego w swoim pierwszym komentarzu, jakbym cosik PRZEWIDYWAŁ. Pomyliłem się I dobrze.
   W takim razie obu Paniom podziekowania, a i całej załodze Piekarnia Sarzyński.
   ps. chleb kupuję w GS " Zgoda" haha, ale też w Waju.
 • Radio Erewań
  A wystarczyło tylko napisać -"Ode mnie PODZĘKOWANIE za prezentację Kazimierza Dolnego w Polsce".
  Tyle i aż tyle.
  • pijany znad Grodarza
   widzę, że jesteś PIERWSZY.
   Tamto moje to szczere podziekowanie. Nie moja winą, że szczerość w podziekowaniu w " ustach" Innych staje się SZYDERSTWEM. Wstydzę sie za SZYDERCOW tego rodzju.
 • pijany znad Grodarza
  Ciekawym kto pierwszy zacznie wybrzydzać.
  Ode mnie PODZĘKOWANIE za prezentację Kazimierza Dolnego w Polsce.

Mapa

Restauracje

Sarzyński - Restauracja Na Piętrze


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Weekend listopadowy 11-15 listopada 2023 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę