Kobieta Przedsiębiorcza Roku 2016 z Kazimierza

Skomentuj (6)

Statuetka dla Kobiety Przedsiębiorczej Roku 2016 przyjechała do Kazimierza. Otrzymała ją Iga Sarzyńska z Pracowni Artystycznej Sarzyński.

Dziennik Wschodni wraz ze swoimi czytelnikami już po raz ósmy nagrodził kobiety z województwa lubelskiego, które wyróżniają się aktywnością, kreatywnością i przedsiębiorczością.

Pierwsze miejsce kapituła plebiscytu przyznała Idze Sarzyńskiej z Kazimierza – twórczyni i projektantce Pracowni Artystycznej Sarzyński m.in. za kontynuowanie tradycji piekarniczych rodziny Sarzyńskich, za promocję lubelskich produktów i lubelskiej sztuki cukierniczej w prestiżowych wydawnictwach.

- Nagroda ta jest dla mnie przede wszystkim bardzo miłym podsumowaniem ubiegłego roku, jak również mojej dotychczasowej pracy zawodowej – mówi Iga Sarzyńska. – Bardzo się cieszę, że kapituła doceniła fakt, iż kontynuuję rodzinne tradycje i promuję lokalne produkty w prestiżowych wydawnictwach („Wykwintne desery polskie”). W takim momencie zapomina się o czasie, ilości pracy i wyrzeczeniach, które trzeba włożyć w osiągnięcie sukcesu. Na pierwszy plan wychodzi świadomość, że było warto! Jeszcze większą radość przyniósł mi fakt, że z nagrody mogłam się cieszyć w gronie tak znakomitych Pań, które w swoich działaniach wykazują identyczną lub pasję i zaangażowanie, co ja. To wyróżnienie będzie na pewno dodatkowym motorem do pracy, górką, z której człowiek nabiera jeszcze większego rozpędu i ciężko go zatrzymać. Chciałabym jeszcze raz podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu.

Równorzędne pierwsze miejsce w tym plebiscycie otrzymała właścicielka Centrum Edukacji Innowacyjnej w Puławach Justyna Frankiewicz-Popiołek.

Fot. Z archiwum Igi Sarzyńskiej

 

 

 

Skomentuj


Dodane komentarze (5)

 • ciotka z łdzi
  Iga bardzo serdecznie gratuluję i jestem dumna ,że jetem twoją ciotką
 • nieprzynależniony przedsiębiorca
  Gratuluję, Pani sukces dowodzi, że jak się ma talent i chęci to laury są tego konsekwencją.
  Okazuje się, źe nie tylko kogutem firma stoi.
  A co na to słynne kazimierskie stowarzyszenie KiP ?
 • Ktoś
  Iga, GRATULACJE
 • M. K-A
  Gratulacje
  Czy sukces może się przeterminować ? :)
  " Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów"
  Bogusław Kaczyński
  • Brr...y
   M. K-A
   Zaiste.
   Stąd też wynika "integracja" bohaterów zdjęć z miasteczkiem.
   Nie mnie to oceniać.
   "Twoje małpy, twój cyrk"
   (.....przypowieść ludowa)
 • Brr....y
  Uroczystość była dawno, dawno temu.
  Ta "promocja" jest suto przesadzona.
  Czy to nie odreagowywanie na koguty....?
  (....z archiwum Igi Sarzyńskiej )

Mapa

Restauracje

Sarzyński - Restauracja Na Piętrze


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2022! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2022. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę