Kazimierz-Modlin - od teraz łatwiej i taniej

Skomentuj (2)

Od teraz dojazd z Kazimierza do portu lotniczego Modlin będzie łatwiejszy, a także dużo tańszy. Jest to efekt rozpoczętej właśnie współpracy trzech firm przewozowych.

Trzy firmy oferujące przewóz busami na trasie Kazimierz Dolny – Warszawa oraz Warszawa – Modlin, rozpoczęły w tym miesiącu współpracę. Chodzi o Halobus, OKbus i ModlinBus. Dzięki ich współpracy podróżni chcący dostać się z Kazimierza na lotnisko w Modlinie, i odwrotnie, będą mogli to zrobić w tańszy i łatwiejszy sposób. 

 - W odpowiedzi na zapotrzebowanie podróżnych oraz zaplanowanego dalszego rozwoju sieci połączeń OKbus oraz ModlinBus od 3 kwietnia 2017 rozpoczyna współpracę na trasie Lotnisko Modlin – Garwolin – Ryki – Puławy – Kazimierz Dolny z przewoźnikiem Halobus – czytamy w informacji prasowej.

Podróżni będą mogli od teraz kupować na stronach internetowych OKbus i ModlinBus jeden bilet na całą trasę. Oferta obejmuje codziennie trzy kursy z Kazimierza do Warszawy oraz jeden dodatkowy kurs z Puław. W Warszawie trzeba się będzie przesiąść do busów jadących do Modlina.

Sama trasa nie jest nowością i dalej konieczna jest przesiadka. Jednak największym plusem nowego połączenia jest cena biletu. Korzystając z tej oferty zapłacimy połowę tego, co dotychczas – tylko 34 zł. Przewoźnicy dają też 100% gwarancję zwrotu biletów oraz „Plan podróży” z rozpisaną dogodną przesiadką pod Pałacem Kultury i Nauki.

Czy oferta sprawi, że do Kazimierza przybędzie więcej zagranicznych turystów? Zobaczymy. Z pewnością jest to atrakcyjna opcja dla osób planujących długie podróże, na których trasie znajdzie się Kazimierz. 

Skomentuj


Dodane komentarze (1)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2021.
Pokaż stopkę