Koncert Trio Angeli Gaber w Trzecim Księżycu

Skomentuj (5)

Zanim Trio Angeli Gaber zagra koncert przed występem Gaby Kulki na VI Festiwalu Wschody w Lublinie, mamy wielkie szczęście posłuchać tej niesamowitej formacji w Kazimierzu. Wielka to gratka i unikatowa szansa przeżycia kilku chwil z ludźmi i muzyką, jakiej w Kazimierzu jeszcze nie było. Angela Gaber Trio w Trzecim Księżycu już w najbliższy piątek!

Angela Gaber + Trio to zespół łączący folk z muzyką nowoczesną i brzmieniami alternatywy, po świetnie przyjętym debiutanckim albumie "Opowieści z ziemi" zespół wydał drugą genialną płytę. "Dobre Duchy" to wynik nowego spotkania i nowej energii. W odróżnieniu od pierwszej płyty, nie są to interpretacje istniejących, tradycyjnych motywów, a próba odszukiwania własnej drogi i pieśni.
Muzycy zespołu Angeli Gaber pochodzą z rożnych części Bieszczad. Wspólnie pracowali nad nowym repertuarem, który udało się nagrać na tzw. "setkę" - bez powtórek, poprawek i zmian. Dzięki temu i dzięki tradycyjnemu otoczeniu, w którym nagrań dokonywano, materiał jest autentyczny i daje nową jakość, nowe pojęcie o brzmieniu Bieszczad.

Angela Gaber - wokalistka, animatorka kultury. Znalazła się wśród laureatów takich festiwali, jak Festiwal Folkowy Polskiego Radia "Nowa Tradycja" 2013, Międzynarodowy Festiwalu Muzyki Folkowej Mikołajki Folkowe 2012 czy Grechuta Festival 2011. Pochodzi z Ustrzyk Dolnych. Od lat związana z Sanokiem.

Ernest Drelich - twórca Warsztatu Nietypowego – pracowni instrumentów etnicznych jak kalimby, didgeridoo, kije deszczowe, czuringi oraz inne, jak np. tank drum. W sezonie można go spotkać na bieszczadzkich połoninach z kobiałkami jagód.

Robson Onacko – miłośnik brzmienia, transu i wolności w muzyce. Wraz z żoną prowadzi pracownię artystyczno-rękodzielniczą "Luidu" u podnóża ruin klasztoru Karmelitów Bosych w Zagórzu.

Tomasz Dybała – mieszka i pracuje w Ustrzykach Dolnych, zaangażowany w kilka projektów muzycznych. Ojciec dwójki fajnych dzieciaków, dobry człowiek.

Trzeci Księżyc
(budynek zabytkowych Jatek koszernych Mały Rynek 1 Kazimierz Dolny)
7 kwietnia godzina: 20:00
dla artystów: 20 pln
liczba miejsc ograniczona
rezerwacje: Trzeci Księżyc/Przystanek Korzeniowa/
sms: 502 722 432 emai: korzeniowa@kazimierzdolny.pl


Tekst: Trzeci Księżyc

 

Skomentuj


Dodane komentarze (3)

 • pijany znad Grodarza
  Cześć 👋 nie ❌ w dniu koncertu na to pytanie ❓ na pewno jest to dla nas bardzo ważne ❕ na razie nie mam pojęcia jak i w większości przypadków nie ❌ więc nie wiem co ze yerba na to że jest to możliwe to chciałbym się dowiedzieć się czy nie ❌ w sumie tam jest napisane w aukcji nie yayyyyyah w dniu koncertu t mobile w sumie to nie wiem o co mi chodzi mi o tym nie możemy sobie pozwolić na razie nie mam jak przekleic ow razie nie mam pojęcia więc nie widzę w wawie r i tak w w dniu dzisiejszym nie e to nie jest to dla nich jest na stronie.
  • pijany znad Grodarza
   hmm. Redakcja ostro tępi NIEPRAWOMYSLNE, ale ten W dniu dzisiejszym TRZYMA.
 • 🎛📱📱🎤🎻🎚📯🎛🎛🎚...
  #######)))" -¥¥$£&€$§§§{}}}🎃🇧🇮🎻🎻🎻
  • W dniu dzisiejszym
   W dniu poniedziałek w sumie to moga w tym tygodniu na to ze względu że nie jest zla w sumie e tam gdzie nie wiem czy to nie jest równo o godz nie ❌ na pewno jest to możliwe to chciałbym zapytać się czy nie jest to dla nas bardzo dziękuję za e nie ❌ nie ❌ nie ❌ nie ❌ na to że jest to bardzo proszę 🙏 w tym tygodniu w dniu przyjazdu to moze sie da się to nie ❌ na to ze nie ma problemu ze smartfonu na pewno jest w stanie się to nie ❌ na to ze względu że w Polsce to jest w stanie powidziec na to ze względu że nie jest to możliwe to chciałbym się z tym że nie ❌ na pewno jest w porządku i nie wiem jak sie wyrobisz na pewno jest to możliwe dzięki temu nie ma co ukrywać w tym tygodniu.
 • 🎚🎗🎈🎈🎈
  🍑🍖🐗😎"😐🎫🎫🎫🎍🎫🎫🎫🎵🎵🎛🎛🎛

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę